Fruit Machine 27

Fruit Machine 27


„Grisio VIP Club“ vertinimas Kajot Games
Game Type Online slot machine
Aspect Ratio 4:3
Reel Type Spinning Reels
Būgnai 3 būgnai, 3 eilės, 27 lošimo linijos
Min bet 0,10 €
Max bet 10 €
Azartinio žaidimo ypatumai dvigubas laimėjimas, juokdarys, premijos taškai, lošimas

Lošimo automatas išsiilgusiems senų laikų

Ar mėgstate prisiminti senus gerus laikus, kai eidavote prie kampe stovinčio seno ir apleisto lošimo automato su keliomis monetomis rankose, tikėdamiesi šį kartą laimėti aukso puodą? Jei šie prisiminimai verčia šypsotis, jums tikrai turėtų patikti naujas klasikinis lošimo automatas „Fruit Machine 27“. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai klasikinė senų lošimo automatų su 3 būgnais kopija, tačiau pavadinime esantis skaičius sufleruoja, kad čia rasite visko daugiau, nei mato akys.

„Fruit Machine 27“ primena senus gerus laikus

Fruit Machine 27“ - puikus retro stiliaus „Xatronic Games“ kūrėjo „Kajot“ lošimo automatams sukurtas žaidimas, kuriuo mėgautis galima internete. Tai paprastas lošimo automatas su 3 būgnais ir 27 lošimo linijomis. Kiekvienas būgnas turi 3 eiles ir 3 simbolius, o jūsų tikslas - surinkti laiminčią kombinaciją, kurią sudaro 3 vienodi simboliai. Šansai laimėti gana nemaži, nes galutiniame rezultate skaičiuojama iki 9 individualių rezultatų.

„Fruit Machine 27“ - maloni kelionė laiku. Žaidimo grafika gera, o valdymas labai paprastas. Vienintelis trūkumas - tai garsas. Nors garsas primena retro stiliaus muziką, jau po kelių lošimų norėsite išjungti šį ausis veriantį garsą. Tačiau tai tik nereikšminga smulkmena.

More ways to win

Žaidimas turi 6 vaisių simbolius ir vieną specialų simbolį – juokdarį („joker“). Turite nepamiršti, jog kiekvienas simbolis turi savo vertę. Mažiausią laimėjimą suteikia trys vyšnios (x1), tuomet eina citrinos (x2), apelsinai (x3), slyvos (x4), melionai (x7) ir galiausiai - vynuogės (x10). Dar yra juokdarys. Šis rečiausias simbolis nepakeičia jokių kitų simbolių eilutėje, nes pats yra laimintis simbolis. Jei išvysite 3 juokdarius vienoje linijoje, savo pradinį statymą padidinsite net 80 kartų (x80).

Be to, už kiekvieną juokdarį gausite premijinių taškų. Šie taškai pridedami, o jų vertė padaugina jūsų laimėjimą. Yra dar kitų būdų, kaip padidinti savo laimėjimą. Kiekvieno raundo pabaigoje galite išbandyti taip vadinamą lošimo režimą („Gambling mode“), kur galite padvigubinti savo laimėjimą arba viską pralošti.

Loškite nemokamai arba iš pinigų

Šį azartinį lošimą galite žaisti kompiuteriu internete arba parsisiųsti mobiliąją programėlę. Galite lošti iš pinigų (kreditai) arba praktikuotis ir smagiai leisti laiką nemokamai. Minimalus statymas yra 10 kreditų, o tai atitinka 10 centų. Žinoma, kuo daugiau statysite, tuo daugiau galėsite laimėti. Kiekvieno raundo metu galite statyti dešimt, dvidešimt, penkiasdešimt, šimtą, du šimtus, penkis šimtus ar tūkstantį kreditų.

Pagrindinis „Fruit Machine 27“ trūkumas yra tas, kad jis nesiūlo progresinių aukso puodų. Tačiau šį trūkumą iš dalies kompensuoja įdomus fiksuotas aukso puodas ir, kas svarbiausia, galimybė jį greitai laimėti, nes laimingų kombinacijų skaičius iš tiesų yra stulbinantis.

Lošimo automatai su vaisiais

Kiti „Kajot Games“ lošimo automatai