Booming Games lošimo automatai

Išbandykite „Booming Games“ lošimo automatus

Booming Games“ bendrovė buvo įsteigta 2014-aisiais metais. Jie sugebėjo pakilti kaip raketa. Šiandien nerasite tokios rinkos, kurioje nebūtų jų žaidimų. Meno saloje įsikūrusi ir pagal Maltos licenciją veikianti bendrovė išties greitai tapo aukščiausio lygio B2B sprendimų teikėja dideliems kazino žaidėjams.

Didžiausia „Booming Games“ žaidimų portfelio sėkmė - jų internetiniai lošimo automatai. Labiau patyrę žaidėjai iš karto žinos, kodėl. Moderni grafika, greitas tempas ir daugybė originalių premijų gali pradžiuginti net išrankiausius žaidėjus. Akivaizdu, kad „Booming Games“ gali sau leisti tobulinti savo žaidimus, nes jų neriboja bendradarbiavimas su kitais kūrėjais. Jų žaidimai yra nuoseklūs, gerai suderinti ir detalūs. Po 6 veiklos metų jų žaidimų asortimentas labai išsiplėtė. Dabar yra daugiau nei 60 žaidimų po „Booming Games“ logotipu. Džiugu, kad visi jų žaidimai naudoja HTML5 technologiją, o ne pasenusią „Flash“, todėl nekyla problemų juos paleidžiant.

Nors „Booming Games“ žaidimai yra populiariausi Azijos rinkose, kas, beje, taip pat pastebima bendradarbiaujant su dviem stambiausiais šios rinkos žaidėjais „Asia Gaming“ ir „Xin Gaming“, jų žaidimai taip pat lengvai prieinami Europoje.

Tai greiti lošimų automatai, pasižymintys puikiomis premijomis. Daugiausia mūsų dėmesio susilaukė „Flaming Dragon“, „Desert Drag“ ar „Chicago Nights“ lošimų automatai. Jei jums labiau patinka vaisių lošimų automatai, tada galite rinktis „Fruity Lights“ arba „Cherry Bomb“. Nesigailėsite įsijungę bet kurį iš jų žaidimų.

Jei jums patinka žaisti XXI a. lošimų automatais, kurie puikiai veikia ne tik asmeniniame kompiuteryje, bet ir kituose mobiliuosiuose įrenginiuose, ir atrodo gerai, rekomenduojame išbandyti „Booming Games“ internetinius lošimų automatus.