Chicago Nights

Chicago Nights


„Grisio VIP Club“ vertinimas Booming Games
Kūrėjai: Booming Games
Tema: Nuotykių
Išleidimo data: 2016.06
Būgnai: 4 būgnai, 4 eilutės
Laiminčios linijos: 12 fiksuotų laiminčių linijų
Grąža žaidėjui (RTP): 96,16 %
Kintamumas: Vidutinis
Džekpotas: Ne
Mobili versija: Taip
Kitos žaidimo funkcijos: Nemokami sukimai, Wild simbolis, Scatter simbolis, Rotator funkcija.

Senoji Čikaga nebuvo tokia romantiška, kaip yra idealizuojama šiandien. Sausasis įstatymas, žmogžudystės, sukčiavimas... Al Kaponė pasaulis nė kiek nebuvo linksmas. Tačiau niekas iš minėtų faktų nesustabdė „Booming Games“ kūrėjų, kurie atsirinko tam tikrus dalykus iš tikro gangsterių pasaulio ir pridėję keletą savo ingredientų sukūrė labai malonų ir stilingą internetinį lošimo automatą „Chicago Nights“.

Gangsteriai ir laimėjimai

„Chicago Nights“ internetinis lošimo automatas suintrigavo iš pirmo žvilgsnio. Jo kūrėjai nesirinko tradicinio 5x3 žaidimo laukelio, o sukūrė mažiau kur sutinkamą 4x4 kombinaciją (4 būgnai ir 4 eilutės). Tuo labiausiai džiaugiasi telefone žaidžiantys žaidėjai. Tai nėra vienintelis dalykas, kuo „Chicago Nights“ skiriasi nuo savo konkurentų.

Nors vaizdai nėra tokie geri, kaip „SYNOT Games“ ar „Apollo“ lošimų automatų, tačiau grafika yra puiki. Ji gali jus nukelti į Čikagą pirmoje dvidešimtojo amžiaus pusėje. Ant būgnų šmėžuoja gangsteriai, policija, greiti automobiliai ir, žinoma, čia netrūksta dailių moterų. Šį stipriai stilizuotą žaidimą gangsterių tema puikiai papildo tikrai gerai sukurtas džiazo garso takelis, kurio netgi galima klausytis vieno. Vienintelis dalykas, prie kurio negalėjome greitai priprasti, buvo apatinis valdymo skydelis. Jis nebuvo neaiškus, tačiau grafiškai jis nelabai tiko ir, atrodo, buvo padarytas paskubomis „Excel“ skaičiuoklėje.

Tikrais šoviniais šaudančios premijos

„Booming Games“ gali maloniai nustebinti savo papildomomis funkcijomis, nors ir ne tiek, kiek, pavyzdžiui, „Betsoft“. „Chicago Nights“ atveju kūrėjai rinkosi užtikrintą premijų schemą. Pagrindas yra „Wild“ ir „Scatter“ simboliai su viena papildoma funkcija.

Laukinis simbolis niekuo nenustebins. Jis yra juokdarys, kuris pakeičia trūkstamus simbolius laiminčiose linijose, taip padėdamas laimėti. Kita vertus, daugeliu atvejų to visiškai pakanka norint išsukti puikių laimėjimų ant būgnų.

Galų gale, mums šiek tiek labiau patinka „Scatter“ simbolis, kurio netrūksta Čikagoje. Nors šis simbolis nėra labai originalus. Tačiau jis aktyvuoja nemokamus sukimus, todėl kūrybiškumo stoką galima tiesiog pamiršti. Nemokami sukimai aktyvuojami, jei „Scatter“ simbolis pasirodo ne mažiau nei 3 kartus. Tuomet gausite 10 nemokamų sukimų su galimybe jų gauti dar daugiau.

Trečioji paketo premijinė funkcija yra specialus „Rotator“ režimas. Bilietas į šią funkciją - legendinis „Tommy Gun“ kulkosvaidis, tiksliau, du iš jų bet kur ant būgnų. Kai ginklas pasirodo bent du kartus, nutinka įdomių dalykų. Žaidimo laukelis pasisuka 90 laipsnių kampu. 3 ginklo simboliai priverčia būgnus suktis du kartus, o 4 arba 5 tokie simboliai – iki trijų kartų. Žinoma, lošimo automatas sukasi išmokėjus pradinius laimėjimus. Nauji sukurti simbolių deriniai gali atnešti dar vieną laimėjimų paketą. Šis režimas veikia tik nemokamų sukimų raunde.

Žaiskite „Chicago Nights“ nemokamai

Jei jaučiatės pakankamai stiprūs, kad bent vieną naktį galėtumėte išgyventi tų laikų Čikagoje, išbandykite „Booming Games“ lošimo automatą „Chicago Nights“. Jį taip pat galite išbandyti visiškai nemokamai. Jei svarbi mūsų nuomone, būtų gėda, jei to nepadarytumėte.

Nuotykių lošimo automatai

Kiti „Booming Games“ lošimo automatai