Fruit Zen

Fruit Zen


„Grisio VIP Club“ vertinimas Betsoft
Kūrėjai: Betsoft
Tema: Lošimo automatas vaisių tema
Būgnai: 5 būgnai, 3 linijos
Laiminčios linijos: 10 (pasirinktinai abejomis kryptimis)
Grąža žaidėjui (RTP): 95,96%
Džekpotas: Ne
Mobili versija Taip
Kitos žaidimo funkcijos: Wild simbolis / išsiplečiantis simbolis, nemokami sukimai

Ar lošimų automatai vaisių tema yra pasenę ir išėję iš mados? Tai priklauso nuo jūsų požiūrio. Kai kurie žaidėjai mėgsta juos žaisti net ir šiandien, kad prisimintų jų pradžią. Tuo tarpu kiti renkasi modernesnius žaidimus, kuriuose integruotos įvairių populiariausių filmų ar kompiuterinių žaidimų temos.

Aukščiausios kokybės 3D grafika, kurią siūlo BETSOFT

Kompanija BETSOFT savo portfelyje turi šimtus kazino žaidimų, kurių grafika yra labai aukšto lygio. Galbūt teko išbandyti tokius žaidimus kaip More Gold Diggin, Aztec Treasures ar Mamma Mia. Jei atsakymas teigiamas, tuomet tikrai patvirtinsite, kad šie žaidimai siūlo daug linksmybių, nuotykių ir įdomių 3D animacijų.

BETSOFT kūrėjai nepamiršo klasikinių internetinių lošimų automatų, kurie, be jokios abejonės, ir yra lošimų automatai vaisių tema. Savo meistriškumą jie taip pat pademonstravo internetiniame lošimo automate „Fruit Zen“. Šio lošimo automato fone - banguotos jūros panorama tekant saulei. Visi ant būgnų esantys simboliai vaizduojami 3D formatu, kuris žaidimui suteikia unikalaus žavesio.

„Fruit Zen“ sudaro 5 būgnai, 3 eilutės ir 10 laiminčių linijų, kurių skaičių galite pasirinkti patys (1, 3, 5, 7, 9 ir 10). Puiku yra tai, kad laimintys deriniai galioja tiek iš kairės į dešinę, tiek iš dešinės į kairę. Žinoma, jie turi prasidėti nuo pačio kairiausio arba dešiniausio būgno. Be to, jie eilėje turi išsidėstyti nepertraukiamai. Jei vienoje išmokančioje linijoje yra kelios laiminčios kombinacijos, skaičiuojamas tik didžiausias laimėjimas. Jei laimintys deriniai yra skirtingose linijose, tuomet laimėjimai bus sumuojami.

Išsiplečiantis „Wild“ simbolis, suteikiantis nemokamą sukimą

Klasikiniai vaisių simboliai, sudarantys laiminčius derinius, yra vyšnios, avietės, slyvos, melionai, vynuogės, citrinos ir obuoliai. „Fruit Zen“ yra laukinis simbolis, kuris pasirodo ant 2, 3, 4 būgnų ir atlieka keletą funkcijų. Kaip juokdarys, jis ne tik pakeičia trūkstamus simbolius laiminčiame derinyje, bet ir išsiplečia per visą būgną. Tai reiškia, kad tas būgnas tampa laukiniu ir užsirakina. Paskui įjungiamas 1 nemokamas sukimas (būgnas lieka užrakintas). Jo dėka galima sudaryti laimintį derinį. Šio nemokamo sukimo metu galima gauti dar vieną nemokamą sukimą.

Jei nenorite kas kartą spausti sukimo mygtuko (angl. Spin), pasinaudokite automatinio žaidimo funkcija (angl. autoplay). Paspaudus minėtą mygtuką, būgnai suksis automatiškai. Nekantriems žaidėjams patiks „Turboplay“ funkcija (ją rasite žaidimo nustatymuose), kuri užtikrina itin greitą būgnų sukimąsi.

Pabandymas jums nieko nekainuos

Internetinis lošimo automatas „Fruit Zen“ mums patiko dėl savo puikios animacinės grafikos, kuri mus praktiškai užhipnotizavo. Turime pripažinti, kad po kurio laiko pasidarė nuobodu. Žaidimas yra per daug paprastas. Išbandykite patys nemokamai ir tuomet nuspręsite, ar pritarsite mūsų nuomonei, ar visgi pridėsite „Fruit Zen“ prie savo mėgstamiausių žaidimų sąrašo.

Lošimo automatai su vaisiais

Kiti „Betsoft“ lošimo automatai