Sugar Pop

Sugar Pop


„Grisio VIP Club“ vertinimas Betsoft

Mūsų pokalbiuose su lošimo automatų žaidėjais vis dažniau pasigirsta kalbų apie netradicinius lošimų automatus. Paprastai kalbame apie netradicinius lošimo automatus, kur išmokėjimai grindžiami kitokia žaidimo mechanika. „Sugar Pop“, kurį šiandien apžvelgiame, yra vienas tokių lošimo automatų.

Iš pradžių dėl jo šiek tiek abejojome, nes jis priminė pirmąją žaidimų išmaniaisiais telefonais bangą. Tačiau po kelių sukimų mūsų abejones nustelbė entuziazmas. „Betsoft“ programinės įrangos kūrėjai žino, kaip sukurti gerus žaidimus, o „Sugar Pop“ yra vienas iš jų TOP žaidimų.

„Sugar Pop“: „saldūs“ vaizdai

Knygos nereikėtų vertinti pagal jos viršelį, tačiau „Sugar Pop“ atveju jau vien iš vaizdų galima numanyti, kad žaidimas bus įdomus. „Betsoft“ žaidimai pasižymi daugybe detalių. Šiuo atveju visos, atrodytų, nereikšmingos detalės mums sugebėjo padaryti įspūdį. Žaidimo grafika tikrai yra „saldi“. Nors savęs nelaikome priklausomais nuo saldumynų, žaisdami „Sugar Pop“ instinktyviai žvalgėmės saldainių (ar bent jau guminukų, kaip paguodos prizo). Tiesą sakant, manome, jog jūs taip pat pagalvosite apie saldumynus žaisdami šį žaidimą.

Sumanūs laimėjimo būdai

Iš pirmo žvilgsnio žaidimas atrodo tradicinis: jame yra 5 stulpeliai ir 5 eilutės su simboliais - saldainiais. Jūsų užduotis yra sukurti laimėjimo derinį, susidedantį iš mažiausiai trijų laiminčių simbolių. Kaip? Bet kokiu įmanomu būdu. Šiame žaidime yra labai daug laiminčių linijų. Jūsų tikslas yra išsukti identiškus simbolius vienas šalia kito – visiškai nesvarbu, ar vertikaliai, ar horizontaliai.

Sukūrus laiminčią liniją ir gavus atitinkamą išmoką, originalūs simboliai ant linijos sprogsta, o juos iš karto pakeičia nauji - tiesiai virš jų esantys simboliai nukrenta į jų vietą. Šie simboliai gali sukurti papildomų laiminčių derinių. Tai reiškia, kad vienas sukimas gali sukurti keletą „reakcijų“ ir atnešti laimėjimų. Iš 4 ir 5 vienodų simbolių sudaryti laimintys deriniai gali sukurti super ir bombų simbolius.

Super simboliai

Jei sudaroma iš keturių vienodų simbolių susidedanti laiminti linija, pasirodys daugiklio simbolis. Tai reiškia, jog iš sprogusių simbolių vietą užėmusių simbolių sudaryta laiminta linija, įskaitant daugiklio simbolį, suteiks laimėjimą, kuris bus padaugintas iš x2.

Bombų simboliai

Bombų simboliai aktyvuojami, jei sudaroma iš penkių vienodų simbolių susidedanti laiminti linija. Jei nauja laiminti linija sukuriama, kai nauji simboliai pakeičia senus, ir joje yra bombos simbolis, visi lauke esantys simboliai, kurie yra tokios pačios spalvos kaip bombos simbolis, sprogs ir bus pakeisti naujais.

Visiškai naujas lygis – dėka specialių simbolių

„Sugar Pop“ siūlo ne vien tik super ir bombų simbolius, bet ir daug kitų premijų,. Iš tiesų yra daugybė specialių simbolių, kuriuos galite sutikti šiame žaidime. Tačiau tai priklauso nuo to, kokiame lygyje šiuo metu esate.

Žaisdami gausite ne tik išmokų, bet ir rinksite taškus, kuriuos galite gauti, pavyzdžiui, už aktyvuotą premiją ar laimėtą derinį. Surinkę tam tikrą taškų skaičių, nurodytą tiek skaitmeniniu, tiek grafiniu būdais (stiklinė, kuri pamažu pildosi), pereisite į kitą lygį. Tai suteikia prieigą prie naujų premijinių ir specialiųjų simbolių.

Žaidime yra iki dešimties specialių simbolių, kurių kiekvienas, jei tik pavyks aktyvuoti, siūlo vis skirtingą funkciją. Ši ypatybė mums pasirodė labai įdomi – tai tarsi šviežio oro gurkšnis, kuris klasikiniuose lošimo automatuose tiesiog neturi jokio atitikmens.

Žaiskite „Sugar Pop“ nemokamai

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad „Sugar Pop“ yra sudėtingas žaidimas, tačiau iš tikrųjų taip nėra. Visi žaidimo elementai greitai taps pažįstami, o jau po kelių sukimų puikiai įvaldysite žaidimą. Kad neprarastumėte pinigų per pirmuosius bandomuosius žaidimo raundus, pirmiausia rekomenduojame išbandyti nemokamą žaidimo versiją. Tai leis atrasti ir išbandyti naujus dalykus, nebijant prarasti savo pinigų.

Jei iki šiol nebuvote susidūrę su jokiu alternatyviu lošimo automatu, „Sugar Pop“ gali tapti pirmuoju žingsniu į netradicinių lošimo automatų pasaulio atradimą. Mums jis labai patiko, todėl manome, kad jis jums greičiausiai taip pat patiks. Sukite būgnus ir išbandykite šį žaidimą.

Alternatyvūs lošimo automatai

Kiti „Betsoft“ lošimo automatai