Khepri

Khepri


„Grisio VIP Club“ vertinimas Leander Games
Žaidimo tipas Vaizdo lošimo automatas
Vaizdo formatas 16:9 (plačiaekranis)
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 243 statymo linijos
Laimėjimo tikimybė 94,95 %
Mažiausias statymas 0,30 €
Didžiausias statymas 150 €
Žaidimo ypatybės „Free Spins“, „Wild“ keitimai, „Scatter“ simboliai, „Wild“ daugiklis

Žmonės žavisi senovės Egiptu nuo pat, na, senovės. O sprendžiant pagal Egipto tematikos vaizdinių gausos lošimo automatuose, jis žavi iš lošėjus. Šiaip ar taip, daugelis įmonių savo žaidimus kuria šio laikotarpio motyvais. „Leander“ taip pat pasidavė šiai madai ir savo naujausiu lošimo automatu atidavė duoklę senovės epochai: „Khepri – The Eternal God“.

Atvirai sakant, neverta iš šio žaidimo tikėtis pernelyg daug, ypač grafikos atžvilgiu. Grafika yra paprasta, bet visai ne prasta. Jeigu nesate senovės Egipto, piramidžių ir hieroglifų gerbėjas, šio žaidimo išvaizda jūsų ypatingai nesudomins.

Laimei, pats žaidimo procesas yra žymiai geresnis. „Khepri“ yra 5 būgnų automatas su 243 galimomis laimėjimo kombinacijomis. Tai suteikia visa aibę laimėjimo galimybių, prie kurių prisideda ir ypatingos funkcijos.

Patraukliausias žaidimo elementas – „Wandering Wild“ simbolis. Jį simbolizuoja šventasis Egipto vabalas – Skarabėjas. Ši funkcija įjungiama ekrane sustojus skarabėjaus laukeliui. Kito sukimo metu „Wild“ simbolis persikelia į atsitiktinį laukelį ir suteikia galimybę nemokamai sukti būgną. Būgną sukate nemokamai, kol skarabėjus išskrenda iš ekrano.

Šauniausia tai, kad jeigu skarabėjus du ar daugiau kartų pasirodo toje pačioje pozicijoje, jūsų laimėta suma padauginama. Šis daugiklis taikomas visiems esamo sukimo laimėjimams.

Tai ne kažin kas, bet ši funkcija nedažna, todėl šis lošimo automatas bent trumpam gali būti visai smagus. Tačiau mes rekomenduojame išjungti muziką, nes žaidimo muzika yra klaikiai monotoniška ir ilgainiui įgrysta.

Bendrai „Khepri“ turime įvertinti kaip vidutinišką lošimo automatą. Tačiau juo patogu lošti, o perprasti pagrindines jo funkcijas visai nesudėtinga.

Dykumų lošimų automatai

Kiti „Leander Games“ lošimo automatai