Cat Queen

Cat Queen


„Grisio VIP Club“ vertinimas Playtech
Žaidimo tipas Vaizdo lošimo automatas
Vaizdo formatas 4:3
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 40 lošimo linijų
Laimėjimo tikimybė 93.6 %
Mažiausias statymas 0,01 €
Didžiausias statymas 20 €
Žaidimo ypatybės Nemokami sukimai, „Wild“ pakeitimai, „Scatter“ simbolis, „Wild“ daugiklis, lošimas

Lošimo automatų senovės Egipto tema tikrai yra nemažai, todėl šiuo metu rasti kažką naujo ir originalaus praktiškai neįmanoma. Tačiau „Playtech“, visuomet buvusi viena drąsiausių šioje srityje veikiančių kompanijų, nusprendė sukurti lošimo automatą šia tema, kurį pavadino „Cat Queen“. Šiame lošime sutiksite egiptiečių dievus, faraonus, karalienes ir piramides.

Tikras grožis akims

„Playtech“ savo lošimo automatams dažniausiai nepagaili tiek pinigų, kiek jų reikia kokybiškam produkto sukūrimui. Tą aiškiai galima pastebėti pažvelgus į „Cat Queen“ lošimo automatą, pasižymintį gera grafika. Nors grafika, palyginti su „Playtech“ licencijuotais „Marvel Universe“ žaidimais, nėra toki raiški, tačiau ji tikrai geresnė už vidutinę (ne tik lyginant su kitais lošimo automatais Egipto tematika). Garsas yra puikus, todėl tie, kam svarbus šis aspektas, tikrai bus patenkinti. Didinga muzika miela ausiai, o laimėjimo garsai – malonūs ir pozityvūs.

Žaidimas, turintis tik pagrindines funkcijas

Iš esmės, tai klasikinis 5 būgnų, 4 eilučių lošimo automatas su 40 lošimo linijų. Galite pamiršti modernias funkcijas ar progresinius aukso puodus, nes šis lošimo automatas iš esmės yra klasikinis. Kaip jau minėjome anksčiau, žaidimo tematika - senovės Egiptas. Atskiri simboliai vaizduoja šiuos dievus: Setą, Bastetą arba Horą. Kiti simboliai yra glaudžiai susiję su Egiptu, gyvenimo kryžiumi („Ankh“), Horo akimi ir, žinoma, Skarabėjumi. Dar vienas itin svarbus simbolis - faraonas („Pharaoh“), kuris suteikia didžiausius laimėjimus.

Be klasikinių simbolių taip pat galite gauti „laukinį“ simbolį („Wild“), kurį simbolizuoja katė karalienė („Cat Queen“). Laiminčioje linijoje šis simbolis gali pakeisti bet kokį kitą simbolį, išskyrus „Scatter“. „Scatter“ simbolis yra piramidė. Jei jums pavyks šį simbolį gauti 3, 4 ar 5 kartus viename ekrane, gausite taip norimų nemokamų sukimų (iki 30). Priklausomai nuo ant būgnų atsirandančių simbolių skaičiaus, taip pat prie savo laimėjimo dar gausite ir finansinę premiją.

„DOUBLE“ (padvigubinimas) - lošimo automato specifinė funkcija, kuria galima pasinaudoti kas kartą laimėjus. Taip padvigubinsite savo laimėjimą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti už krupjė aukštesnės vertės kortą. Tai reiškia, kad šansai yra vienodi (50:50). Tačiau patariame būti atsargiems renkantis šią funkciją. Išskyrus aukščiau paminėtas funkcijas, šis lošimo automatas daugiau nelabai turi ką pasiūlyti. Vienas dalykas, kurį galbūt verta paminėti – tai „Turbo“ funkcija, kuri gali žymiai paspartinti lošimą (deja, prieinama ne visose šalyse).

„Cat Queen“ lošimo automato santrauka: klasika, siūlanti tik pagrindines funkcijas

Ši santrauka bus gana nepalanki lošimo automatui. Viena vertus, „Playtech“ lošimo automatas „Cat Queen“ siūlo smulkmenišką ir malonią aplinką bei puikų garso įrašą. Kita vertus, jis nieko daugiau nei tai negali pasiūlyti. Visų pirma, lošimo automatas siūlo labai mažai papildomų funkcijų. Bet jei jums patinka klasikiniai lošimo automatai ir jums svarbu geras vaizdas, tuomet tikrai turėtumėte jį išbandyti. Jis gali pradėti jums patikti.

Dykumų lošimų automatai

Kiti „Playtech“ lošimo automatai