Mad Mechanic Deluxe

Mad Mechanic Deluxe


„Grisio VIP Club“ vertinimas Apollo Games
Kūrėjai: Apollo Games
Tema: Nuotykių
Išleidimo data: 2018.10
Būgnai: 5 būgnai, 3 eilutės
Laiminčios linijos: 5 fiksuotos laiminčios linijos
Grąžą žaidėjui (RTP): 95%
Kintamumas: Vidutinis
Džekpotas: Ne
Mobili versija: Taip
Kitos žaidimo funkcijos: Įvairūs Wild simboliai (judantis Wild, atsitiktinai pasirodantis Wild, išsiplečiantis Wild), premijiniai žaidimai, nemokami sukimai, Scatter premijos simbolis.

Mes dieviname stimpanką. Deja, internetinių lošimo automatų šia tema labai trūksta. Kiekvienas, kuris bent jau perskaitė apie kapitoną Nemo ar spėjo įsimylėti išskirtinius ir nepaprastus džentelmenus, tikrai pritars, kad praeities sujungimas su ateitimi pasižymi sunkiai apibūdinamu grožiu. Taigi, tiesiai pasinėrėme į „Apollo Games“ kūrėjų „Mad Mechanic Deluxe“ internetinį lošimo automatą. „Apollo“ kurti internetiniai lošimo automatai pasižymi specifine atmosfera ir unikaliu stiliumi, todėl jie mums taip patinka.

Tai tikras stimpankas

Nors tai iš esmės yra paprastas lošimo automatas, kuriame penki būgnai sukasi trimis eilėmis, o jūs turite galimybę laimėti penkiose fiksuotose laiminčiose linijose, jums nė akimirkos nebus nuobodu. Jums tereikia įjungti žaidimą, kad atsidurtumėte gražiame pasaulyje, kuriame karaliauja garų varikliai ir intelektualūs robotai.

Grafikos prasme tai yra vienas gražiausių lošimo automatų, kuriuos galite žaisti Lietuvos rinkoje. Jis galėtų būti kiek dinamiškesnis būgnų sukimo atžvilgiu, tačiau šį mažą trūkumą visiškai kompensuoja animacija, kuri įjungiama laimėjus arba aktyvavus premijines funkcijas. Kai kurios funkcijos turi keletą iš jų. Žemai lenkiamės „Apollo Games“, kurie taip ištobulino savo lošimo automatą. Be to, žaidimą papildo puiki muzika. Žaisdami pajusite, kad esate kokio nors išprotėjusio išradėjo, kuris įgyvendina savo svajonę, dirbtuvėse. Ir net galite nepastebėti, kad čia negroja muzika, nes jos čia tiesiog nėra.

Kritikos strėlės neliečia žaidimo vaizdų. Galbūt apatinę valdymo juostą būtų galima papildyti daugiau mygtukų. Automatinio žaidimo funkcijos įjungimas ar statymo dydžio pakeitimas tokiame meniu nėra idealus, todėl tai mus šiek tiek išmušė iš žaidimo ritmo.

Liksite sužavėti premijų gausa

Negalėjome būti ilgai įširdę, nes premijos buvo nepaprastai linksmos. Jau seniai laukėme premijos simbolio ne tik todėl, kad kažką laimėtume. Premijos turi savo animacijas, kurios buvo tikrai smagios net ir po kelių valandų būgnų sukimo. Jų yra tikrai daug.

„Apollo“ įvaldė puikius triukus ir magiją su „Wild“ simboliu. Manėme, kad matėme įvairiausių laukinių simbolių, tačiau šis lošimo automatas privertė galvoti kitaip. Kodėl? Nuspręskite patys.

Pats „Wild“ simbolis yra standartinis kaip ir bet kuris kitas laukinis simbolis – pakeičia trūkstamus simbolius laiminčioje linijoje taip padedant sudaryti laiminčias kombinacijas. Tačiau tai tik pradžia. Kai būgnai sustoja jums nieko nelaimėjus, atsitiktinai gali įsijungti kelios funkcijos.

Pradėkime nuo „Shifting Wild“ funkcijos. Nesudarius laiminčio derinio „Wild“ simbolis atsitiktinai atsiranda ant būgnų, kur lieka per sekančius sukimus. Po kiekvieno sukimo jis pajuda per vieną būgną į kairę. Jis taip veikia, kol dingsta nuo kairiausio būgno. Atkreipkite dėmesį, šie sukimai yra nemokami, o jų metu laukinis simbolis gali padėti laimėti.

Tai dar ne viskas kalbant apie „Wild“ simbolį. Žaidime taip pat yra atsitiktinai pasirodančio „Wild“ funkcija. Ji aktyvuojama taip pat atsitiktinai. Ji aktyvuojama išsukus nieko nelaimintį derinį. Sustojus būgnams prasideda animacija, o keli žaidimo lauke pasirinkti simboliai virsta laukiniais simboliais. Taigi, galite dar kartą papildyti savo sąskaitą laimėjimais.

Dar nebaigėme, o tik įpusėjome. Kitas laukinio simbolio variantas yra išsiplečiantis laukinis simbolis, kurį turbūt gerai žinote. Atlikus sukimą, „Wild“ simbolis atsitiktinai pasirodo ekrane ir išsiplečia per visą būgną. Tai gali sukurti laimėjimą kiekvienoje naujoje laiminčioje eilutėje.

Gerai, jau gana kalbėti apie „Wild“ simbolį, nes dabar prasideda tikrasis stimpankas. „Bonus Reel Replacement“ funkcija naudoja robotą savo mechanizmui. Robotas gali atsitiktinai pasirodyti už būgnų (taip pat išsukus nieko nelaimintį derinį) ir pašalinti nuo vieno iki trijų būgnų. Jų vietą užima nauji simboliai, taip suteikiant naują galimybę laimėti.

Robotas taip pat naudojamas „Reel spin“ premijoje. Ši funkcija taip pat aktyvuojama nieko nelaimėjus. Roboto ranka gali išlįsti iš ekrano apačios ir pasukti keletą būgnų. Tokiu būdu nauji simboliai atsiranda žaidimo lauke, o kartu su jais - ir galimybė laimėti.

Pabaigai pasilikome „Scatter“ premijinį simbolį. Jis labai dosnus „Mad Mechanic Deluxe“ lošimo automate. Bent du šie simboliai ant būgnų išmokės laimėjimą. Tikrosios linksmybės prasidės išsukus 3 ar daugiau simbolių ant būgnų. Už tokį skaičių „Scatter“ simbolių jūs būsite apdovanoti nemokamais sukimais. Už tris simbolius gausite 10 nemokamų sukimų, už keturis – 20, o už 5 „Scatter“ simbolius ant būgnų gausite 30 nemokamų sukimų. Premijiniuose raunduose taip pat turėsite garantiją, kad ant būgnų pasirodys „Wild“ simbolis, kuris užtikrins dar geresnius laimėjimus. Tai viskas, kas susiję su premijų simboliais.

Žaiskite „Mad Mechanic Deluxe“ žaidimą nemokamai

Mes net negalime prisiminti, kada mums buvo taip smagu žaisti lošimų automatais, kaip buvo su „Mad Mechanic Deluxe“. Mes tikrai jį rekomenduojame. Jei gąsdina premijų skaičius, galite išbandyti žaidimo strategijas nemokamai. Laikom kumščius.

Nuotykių lošimo automatai

Kiti „Apollo Games“ lošimo automatai