9k Yeti

9k Yeti


„Grisio VIP Club“ vertinimas Yggdrasil
Kūrėjai: Yggdrasil
Tema: Nuotykių lošimo automatas
Išleidimo data: 2019.11.14
Būgnai: 6 būgnai, 4 eilutės
Laiminčios linijos: 4,096 laiminčių linijų
Grąža žaidėjui (RTP): 97 %
Nepastovumas: Didelis
Mobili versija: Taip
Kitos žaidimo funkcijos: Wild simbolis, Scatter simbolis, nemokami sukimai, automatinis žaidimas (autoplay)

Nuotykiai Himalajuose, kuriuos patirsite sukdami būgnus

Ar teko ką nors girdėti apie Yeti? Ko gero, visi yra apie jį kažką girdėję, tiesa? Apie šią legendinę būtybę sklandė daugybė istorijų. Yeti vaidina svarbų vaidmenį internetiniame lošimo automate 9k Yeti. Šį lošimo automatą sukūrė kvalifikuota Yggdrasil komanda, kuri žaidėjus nuves į tas vietas, iš kurių kilęs legendinis Yeti. Taip atsidursite Himalajuose – aukščiausiuose Žemės kalnuose.

„9k Yeti“ internetinio žaidimo grafika puikiai atvaizduoja šią vietovę. Visur dominuoja sniegas, ledas ir didžiuliai kalnai. Žaidimą sudaro 6 būgnai ir 4 eilutės. Žaidime dominuoja su Himalajais susiję simboliai, todėl išvysite Yeti, alpinistus, šerpus, palapines, laipiojimui skirtus įrankius ir virves. Tai didesnės vertės simboliai, kuriuos papildo kortų (10, J, Q, K, A) ir du specialūs premijiniai simboliai. Čia laimite laiminčių linijų dėka, kurių čia yra iki 4,096. Jos pakeičia tradicines laiminčias linijas, o laimingas kombinacijas sudaro iš kairės į dešinę paeiliui einantys simboliai, pradedant nuo pirmojo būgno.

Jei „9k Yeti“ žaisite savo mobiliajame telefone, galėsite pasirinkti vieną iš dviejų siūlomų šablonų. Pirmasis yra klasikinis (kaip darbalaukio versijoje), o tai reiškia, kad būgnai yra šalia vienas kito ir sukasi iš viršaus į apačią. Pasirinkę mobilią versiją, galėsite nustatyti taip vadinamą „BIG REEL Portrait Mode“, režimą, kuriame visi šeši būgnai yra išdėstyti vienas ant kito ir sukasi iš dešinės į kairę. Kuris variantas jums patiktų labiau? Išbandykite abu.

Aukščiausi pasaulio kalnai ir premijose įspausti Yeti pėdsakai

Kaip minėjome įžangoje, šiame žaidimo automate netrūks specialių premijos simbolių. Rasite Scatter ir Wild simbolį, kurį vaizduoja Everestas, aukščiausia Žemės viršukalnė. Kaip ir daugumoje kitų žaidimų, jis pakeičia kiekvieną simbolį, išskyrus „Scatter“. „Scatter“ simbolis vaizduoja Yeti pėdsakus su užrašu „FREE SPINS“. Šį simbolį reikia išsukti bent ant trijų būgnų, kad gautumėte nemokamų sukimų. Už 3 „Scatter“ simbolius gausite 8 nemokamus sukimus, už 4 - 15 nemokamų sukimų. 5 „Scatter“ simboliai suteiks 40 nemokamų sukimų, o 6 simboliai su Yeti pėdsakais suteiks net 88 fantastiškus nemokamus sukimus. Ir tai dar ne viskas!

Nemokamų sukimų lošime taip pat galite gauti papildomų nemokamų sukimų, tačiau jų skaičius nebus toks dosnus kaip pagrindiniame žaidime. Na, koks „Yggdrasil“ lošimo automatas tai būtų, jei nesiūlytų kažko ypatingo. Jei nemokamų sukimų lošime ant būgnų Yeti simbolis pasirodys kartu su „Wild“, „Snow Storm“ funkcija sukels stiprų vėją ir perkels simbolius taip, kad sukurtumėte laiminčią kombinaciją.

Žaiskite nuotaikingą „9k Yeti“ žaidimą kazino

Kai pirmą kartą sužinojome, kad „9k Yeti“ lošimo automatą sukūrė „Yggdrasil“, tapo aišku, kad mūsų laukia dar vienas nuostabus žaidimas. Taip ir buvo. Dosniais bonusais papildyta graži grafika dar kartą pakerėjo mus, todėl drąsiai rekomenduojame šį žaidimą ir savo skaitytojams.

Nuotykių lošimo automatai

Kiti „Yggdrasil“ lošimo automatai