Brazil Bomba

Brazil Bomba


„Grisio VIP Club“ vertinimas Yggdrasil
Žaiskite lošimo automatu „Brazil Bomba“, kad laimėtumėte tikrų pinigų internetiniame kazino „Betsafe“.
Žaiskite
Kūrėjai: Yggdrasil
Tema: Alternatyvūs pramoginiai lošimo automatai
Išleidimo data: 2020 m. vasaris
Būgnai: 6 būgnai, 8 eilutės
Laiminčios linijos: Klasteriniai laimėjimai
Grąža žaidėjui (RTP): 96,3 %
Nepastovumas: Aukštas
Mobili versija: Taip
Kitos žaidimo funkcijos: Nemokami sukimai, automatinis žaidimas, laimėjimo daugikliai, krentantys simboliai

Karnavalo stiliaus paplūdimio vakarėlis Rio de Žaneire

Kai nusprendėme išbandyti „Brazil Bomba“ lošimo automatą, nežinojome, ko iš jo tikėtis. Tačiau jis pasirodė esantis puikus žaidimas. Bet pradėkime nuo pradžių. „Yggdrasil“ sukurtas „Brazil Bomba“ internetinis lošimo automatas turi puikią reputaciją visame pasaulyje. Tai alternatyvus pramoginis lošimo automatas, o tai reiškia, kad čia galite nesitikėti jokių klasikinių laiminčių linijų. Laimėsite, jei išsuksite 6 ar daugiau tokių pačių simbolių klasteryje, kurie gali būti išsidėstę vienas šalia kito ar net įstrižai. Sakote, šeši simboliai yra daug? Bet šiuo atveju taip nėra, nes žaidimo laukas yra didelis. Jį sudaro 6 stulpeliai su 8 eilutėmis, todėl sukurti bent 6 vienodų simbolių klasterį nėra sudėtinga.

Žaisdami „Brazil Bomba“, atsidursite Rio de Žaneiro paplūdimyje vykstančiame karnavale. Žaidime jums draugiją palaikys gražuolė brazilė, alsuojanti sambos ritmais. Muzika puikiai papildo šį žaidimą. Sudarius laimingą derinį, danguje nušvinta fejerverkai laimėjusių simbolių spalva. Mums patinka Lotynų Amerikos ritmai, todėl, mūsų nuomone, žaidimo grafika ir garsai yra genialūs.

Kokių premijų tikėtis šiame lošimo automate?

Internetinis lošimo automatas „Brazil Bomba“ turi keletą specialių funkcijų, kurios gali padėti laimėti gražių išmokų. Be to, jas lengva suprasti. Tokio tipo internetiniai lošimo automatai naudoja krentančių simbolių žaidimo mechaniką (lavinos efektas). Sudarius laimingus derinius, šie simboliai pranyks, o virš jų esantys simboliai nukris į jų vietą.

Daugiklis arba, kitaip tariant, laimėjimo daugiklis yra susijęs su šia funkcija. Už kiekvieną laimingą derinį gausite po 1 papildomą daugiklį. Tai reiškia, kad daugiklis palaipsniui didės iki x2, x3, x4 ... tol, kol pavyks sudaryti laiminčius derinius. Laimėjimo daugiklis neturi limito. Būgnų dešinėje galite matyti dabartinį laimėjimo daugiklio koeficientą.

Kita premijinė funkcija vadinasi „Bomba“. Tai bombos simbolis, kuris bet kuriuo metu gali pasirodyti ant antro, trečio, ketvirto ar penkto „Brazil Bomba“ internetinio lošimo automato būgnų. Jei taip nutiks, gražuolė brazilė susprogdins šią bombą. Po sprogimo bus sunaikintos visos pozicijos ant būgnų, t.y. iki 16 simbolių, o sprogimo vietoje iškris nauji simboliai, suteikiantys dar vieną galimybę sukurti laiminčius klasterius.

Paskutinė premija šiame žaidime yra populiarieji nemokami sukimai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai bent tris kartus išsukti tą patį simbolį, kad galėtumėte tikėtis nemokamų sukimų. Nemokamų sukimų skaičius priklausys nuo ant būgnų rodomų premijos simbolių skaičiaus:

  • 3x nemokamų sukimų simboliai = 5 nemokami sukimai
  • 4x nemokamų sukimų simboliai = 10 nemokamų sukimų
  • 5x nemokamų sukimų simboliai = 15 nemokamų sukimų
  • 6x nemokamų sukimų simboliai = 20 nemokamų sukimų

Be to, laimėjimo daugiklis nėra iš naujo nustatomas nemokamų sukimų lošime, net jei nepavyksta sukurti laiminčio klasterio, todėl premijiniame žaidime jis gali pasiekti atitinkamą dydį.

Išbandykite „Brazil Bomba“ online lošimo automatą nemokamai

Žaidimas tiesiog puikus! Internetinis lošimo automatas „Brazil Bomba“ viršijo mūsų lūkesčius. Žinojome, kad „Yggdrasil“ žaidimai sulaukia teigiamų atsiliepimų, tačiau pasirinkę šį alternatyvų lošimo automatą mėgavomės išskirtinėmis linksmybėmis. Fantastiška grafika, puiki muzika ir puikios premijos. Jūs tiesiog turite išbandyti šį žaidimą!

Smagūs pramoginiai lošimų automatai

Kiti „Yggdrasil“ lošimo automatai