Yggdrasil lošimo automatai

Išbandykite „Yggdrasil“ lošimo automatus

Tie, kurie mėgsta šiaurietiškos mitologijos įkvėptus žaidimus, tikrai girdėjo „Yggdrasil“ pavadinimą. Šiaurės gyventojams igdrasilas reiškia pasaulio medį, kuris buvo laikomas vartais į visus 9 mitinius pasaulius. Tokio pačio pavadinimo bendrovė tai interpretavo savaip ir nuspendė savo žaidėjus perkelti į tokias vietas, kur jiems dar neteko būti – į linksmybių ir puikių laimėjimų karalystę.

„Yggdrasil“ buvo įkurta 2013 m. Stokholme, Švedijoje. Jos įkūrėjas Frederikas Elmqvistas iš pradžių buvo kitos milžinės lošimų srityje, „NetEnt“, vykdomasis direktorius. Šios bendrovės įtaka „Yggdrasil“ internetiniams lošimo automatams kol kas gana pastebima. Žaidėjui stengiamasi pasiūlyti komfortą ir visavertę žaidimo patirtį, o ne tik besisukančius būgnus. „Yggdrasil“ žaidimai yra licencijuojami ne tik Maltoje, bet ir keliose vietos reguliuojamose rinkose.

Tarp „Yggdrasil“ ir kokybės galima drąsiai dėti lygybės ženklą. Nesvarbu, ar kalbėtume apie jų žaidimų platformą - „iSense 2.0“, ar atskirus internetinius žaidimus, „Yggdrasil“ yra vienas geriausių žaidimų programinės įrangos kūrėjų. Domėjimasis ir naujausių technologijų diegimas yra įaugę į šios įmonės kraują. Tai buvo pirmasis „igaming“ kūrėjas, atsiribojęs nuo „Flash“ ir visiškai perėjęs prie HTML5. Todėl jų produktai puikiai veikia ne tik kompiuteriuose, bet ir mobiliuosiuose telefonuose bei planšetiniuose kompiuteriuose.

Žinoma, žaidėjų požiūriu, svarbiausia yra linksmybės. Šiuo atveju „Yggdrasil“ žaidimai tiesiogine prasme išsiskiria. Jie ne tik gerai atrodo, bet ir siūlo įdomių papildomų funkcijų. Jie bando į žaidimą įtraukti kitaip. Tai tiesiogine prasme interaktyvūs darbai, kur žaidėjo veiksmai iš tikrųjų yra svarbūs. Dažnai sukant būgnus, žaidėjai gali gauti kokią nors specialią užduotį ir specialių premijų arba žymiai padidinti savo laimėjimus.

Tai, kad „Yggdrasil“ galvoja toli į priekį, įrodo ir kitos jų žaidimų funkcijos. Pavyzdžiui, puikus ryšys su socialiniais tinklais. Autoriai žino, kad šiandieniniai žaidėjai mėgsta pasigirti savo laimėjimais. Taigi „Yggdrasil“ lošimo automatai leidžia žmonėms pasidalinti viskuo iš žaidimo vos vieno mygtuko spustelėjimu. Už tai keliame nykštį aukštyn.

Šio teikėjo žaidimų pasirinkimas nėra toks platus, kaip didžiųjų konkurentų, tačiau kiekvienas iš žaidimų yra labai gerai išdirbtas, todėl dažnai savo kokybe lenkia savo konkurentus. Be lošimo automatų, šiauriečiai taip pat siūlo nutrinamus bilietus, „Keno“ ir „Lotto Express“. Praktiškai kiekvienas žaidėjas ką nors išsirinks.