Enchanted Woods

Enchanted Woods


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming
Kūrėjai: Microgaming
Tema: Alternatyvus lošimo automatas
Būgnai: 5 būgnai, 1 linijos
Išmokančios linijos: 1
Grąža žaidėjui (RTP): 96,4%
Mobili versija: Taip
Kitos žaidimo funkcijos: „Wild“ simbolis, "Bonus simbolis", laimi paslaptis

Neseniai peržiūrėjome labai įdomų alternatyvų internetinį lošimo automatą „Germinator“, Šį kartą norime pristatyti dar vieną visiškai kitokį alternatyvų žaidimą. Tiesą sakant, „Enchanted Woods“ ir „Germinator“ pagrindinis panašumas yra tas, kad jie abu kardinaliai skiriasi nuo tūkstančių rinkoje siūlomų standartinių lošimo automatų.

Magiško miško lobis

„Enchanted Woods“ žaidimą sukūrė „Microgaming“. Tai rodo, kad ši bendrovė siekia ne tik pristatyti naujas funkcijas savo žaidimuose, bet ir pasiūlyti visiškai naują žaidimo patirtį. Mūsų nuomone, jų požiūris pagirtinas, nors mums ir aišku, kad tokie lošimo automatai kaip „Enchanted Woods“ niekada nepasieks internetinių lošimo automatų populiarumo viršūnės. Gaila, nes žaidimas yra tikrai puikiai įgyvendintas.

Pasakų vaizdai yra netradiciniai, o grafika – puiki, pasitelkianti Airijos ir jos legendų vaizdus. Garsai taip pat prisideda prie šio žaidimo. Tiesą sakant, gali būti, jog pirmą kartą griežiantį svirplį išgirdome lošimo automate. Kita vertus, norėjosi šiek tiek kitokios muzikos, nes ji visiškai neatitinka tokio tipo žaidimo. Tiesą sakant, muzika atrodė visiškai nesuderinama su kitais žaidimo garsais. Net patys įrašai ir perėjimai tarp garso takelių buvo gana grubūs.

Viena laiminga linija

Mums patiko žaisti „Enchanted Woods“. Kaip minėjome prieš tai, tai alternatyvus lošimo automatas. Jūsų tikslas yra gauti 3 ar daugiau identiškų simbolių eilutėje. Šis lošimo automatas yra unikalus. Nors ir turi 5 būgnus, yra tik viena eilutė. Taigi čia yra tik viena laiminti linija - centrinė horizontali. Statymo kaina taip pat skiriasi nuo įprastos: vienas statymas reiškia, kad būgnus suksite du kartus. Iš tiesų, atlikę savo statymą galite sukti vieną kartą. Pralaimėjimo atveju galite pasirinkti pasilaikyti bet kurią iš „kortų“ pasinaudodami mygtuku „Hold“. Paskui suksis tik tie būgnai, kurių nepasirinkote. Tai reiškia, kad turėsite antra šansą sudaryti laimingą liniją.

Be abejonės, premijos yra svarbi alternatyvių internetinių lošimų automatu dalis, todėl žaidimas „Enchanted Woods“ irgi nėra išimtis. Tiesą sakant, čia rasite klasikinį „Wild“ simbolį Kaip įprasta, jis veikia kaip pakaitos simbolis (laukinė korta, juokdarys), kuris gali pakeisti bet kurį trūkstamą simbolį laimingoje eilutėje. Tačiau jis pasirodo tik ant 2 ir 4 būgnų.

Antras ant būgnų pasirodantis specialus simbolis – „Bonus“ (premijos) simbolis. Jei sukimo pabaigoje pamatysite bent 2 premijos simbolius, žaidimas grąžins visą jūsų statymą. Jei gausite 3 ar daugiau premijos simbolių, pateksite į premijinio žaidimo režimą. Čia specialus ekranas leidžia pasirinkti iš kelių varlių. Pasirinkite teisingai ir laimėkite premiją.

Išbandykite alternatyvų lošimo automatą nemokamai

Tai iš esmės yra viskas, ką „Enchanted Woods“ siūlo. Mums to visiškai pakako. Nors iš pradžių buvome šiek tiek skeptiškai nusiteikę, galiausiai žaidimui skyrėme nemažai laiko. Gali pasirodyti keista, bet net žaidimas, kuris turi tik vieną laimingą liniją, turi savotiško žavesio. Jei jūs taip pat norėtumėte pasinerti į magišką mišką, išsirinkite jums patinkantį internetinį kazino ir šį žaidimą žaiskite ten. Arba galite žaisti visiškai nemokamai. Tai suteikia galimybę sužinoti žaidimo taisykles neinvestuojant savo pinigų. Bet kuriuo atveju labai rekomenduojame išbandyti šį lošimo automatą.

Alternatyvūs lošimo automatai

Kiti „Microgaming“ lošimo automatai