Germinator

Germinator


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming

Alternatyvi scena, alternatyvūs menininkai ir t.t. Paprasčiau tariant, šiandien būti alternatyviam yra madinga, todėl nenuostabu, kad ši tendencija taip pat paplito tarp kazino žaidimų. „Microgaming“ alternatyvaus lošimo automato terminą naudoja siekiant apibūdinti lošimo automatą „Germinator“. Kuo gi jis taip išsiskiria iš kitų? Tiesą pasakius, viskuo.

Fantastiškas mikroorganizmų pasaulis

Pamirškite klasikinį būgnų sukimą, „Wild“ ar „Scatter“ simbolius, nemokamus sukimus bei panašius dalykus, kurie yra būdingi klasikiniams lošimo automatams. Lošimo automatas „Germinator“ pasižymi skirtingu požiūriu. Galbūt jis kažkiek panašus, tačiau vis tiek skiriasi. Šiame žaidime jūsų tikslas yra sudaryti laimėjimo liniją iš monstriukų, kurie čia vadinami „Germs“ (angl. mikroorganizmai). Tačiau laimėjimo linijos negalima sudaryti sukant būgnus, nes čia atskiros eilutės yra keičiamos iš kairės į dešinę. Galite šiek tiek užtrukti, kol prie to priprasite. Tačiau tai neturėtų užtrukti ilgai.

Žaidžiant šį žaidimą, jūsų tikslas yra toks pats, kaip ir žaidžiant klasikiniais lošimo automatais vaisių tematika - surinkti 3 ar daugiau vienodų simbolių šalia vienas kito laimėjimo linijoje. Laimėjimo liniją 6x6 žaidimo laukelyje galimą sudaryti bet kur: horizontaliai arba vertikaliai. Tai reiškia, kad laimėjimo derinius įmanoma sudaryti net ant dvylikos laimėjimo linijų.

Sudarę laimėjimo liniją, gausite savo laimėjimą, o ta konkreti linija tiesiog pradings iš žaidimo lango. Susidariusias laisvas vietas automatiškai užpildys nauji simboliai, kurių dėka bus galima sudaryti naują laimėjimo derinį. Tokiu atveju galios ta pati taisyklė: laimėjimo linija bus pašalinta, o tuščios vietos - užpildytos automatiškai. Tai reiškia, kad paspaudę „Play“ (liet. žaisti) mygtuką, vieno raundo metu galite laimėti gana didelę pinigų sumą. Žinoma, kad taip pasisektų, tikrai prireiks ir sėkmės.

Premijų nevengianti alternatyva

„Germinator“ taip pat nevengia gerai veikiančių tradicinių dalykų. Tad šiame žaidime rasite specialių simbolių, kurie užtikrins labai įdomią premiją – „Medi“ premiją.

Premija aktyvuojama 3 ar daugiau specialių „Medi“ simbolių pasirodžius žaidimo lange. Tačiau, norint sudaryti pilną laimėjimo liniją, jie turi likti žaidimo laukelyje net pridėjus jūsų laimėjimus. Šios premijos pranašumas yra tas, kad žaidimo laukelyje galite pasirinkti visus vieno tipo simbolius. Tą padarius, šie simboliai išnyks, o jų vietą užims nauji simboliai. Tai padės gauti papildomų laimėjimų.

Iš pirmo žvilgsnio visa tai gali pasirodyti sudėtinga, tačiau viskas yra priešingai. Labai greitai perprasite žaidimo taisykles. Malonią žaidimo patirtį sustiprina gražūs vaizdai, o animuoti mikroorganizmai yra tiesiog mieli. Ekrane visada kas nors vyksta, todėl jums neteks nuobodžiauti. Atmosferą sustiprina garsai ir gana maloni muzika, kuri, laimei, nepradeda erzinti net jos pasiklausius ilgesnį laiką.

Išbandykite „Germinator“ nemokamai

Galime drąsiai rekomenduoti internetinį lošimo automatą „Germinator“, nes žaisdami šį žaidimą, smagiai praleisite laiką. Jis labiau yra skirtas patyrusiems lošėjams, tačiau naujokams jo tikrai nereikia bijoti. Jei skaitydami apžvalgą susidomėjote ir norite išbandyti šį žaidimą, galite pasinaudoti galimybe „Germinator“ žaisti nemokamai. Tai leis susipažinti su taisyklėmis nerizikuojant savo pinigais. Būtinai išbandykite patys.

Alternatyvūs lošimo automatai

Kiti „Microgaming“ lošimo automatai