Battle of the Gods

Battle of the Gods


„Grisio VIP Club“ vertinimas Playtech
Žaidimo tipas Video lošimo automatas graikų mitologijos tema
Vaizdo formatas 4:3
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai ir 25 lošimo linijos
Laimėjimo tikimybė 94,04 %
Mažiausias statymas €0,01
Didžiausias statymas €1250
Žaidimo ypatybės Simbolių pakeitimas juokdariais, nemokami sukimai, premijinis žaidimas, daugikliai, aukso puodas

Graikų mitologija greičiausiai nėra pati populiariausia tema istorijos pamokose. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, jog visuose šiuose dieviškuose ginčuose, išdavystėse ir karuose persipina daug puikių istorijų, kurias galima panaudoti dar kartą.

Playtech“ būtent tą ir padarė su internetiniu lošimo automatu „Battle of the Gods“. Į lošimo automatą perkelta istorija apie tai, kaip Dzeusas atėmė sostą iš savo tėvo, titanų karaliaus, apima visus svarbiausius elementus. O šią istoriją iliustruojantis lošimo automatas tikrai vertas dėmesio.

Didingi ir įspūdingi vaizdai

Žaidimo vaizdai tikrai įspūdingi, sukuriantys didžiojo mūšio tarp dievų ir titanų atmosferą. Tiek grafika, tiek garsai perteikiami gražiame tamsiame fone, o simbolius įkūnijantys personažai pasižymi jiems tinkančia „šiurkštoka“ išvaizda. Jūs netrukus įsitrauksite į mūšį, kuris nulems senovės graikų rojaus likimą. Dėl intensyvaus tamsesnių atspalvių naudojimo mums kartais būdavo sunku atskirti atskirus simbolius.

Apskritai, „Battle of the Gods“ lošimo automatas nėra sudėtingas, nors taip gali pasirodyti iš pradžių. Tai klasikinis automatas, siūlantis viską, kas mums patinka: 5 būgnus ir 25 lošimo linijas, „Scatter“ ir „Wild“ simbolius, bei itin populiarius nemokamus sukimus. Įdomus faktas: šiame lošimo automate nėra jokių tekstinių simbolių, o vietoj jų naudojami tik dievų (mėlyna spalva) ir titanų (raudona spalva) vaizdai.

„Battle of the Gods“ premijiniai žaidimai ir neriboti nemokami sukimai

„Battle of the Gods“ lošimo automato „Wild“ simbolis pakeis bet kokį kitą simbolį, išskyrus „Scatter“. Jei šis simbolis atsiras būgnuose du ir daugiau kartų, gausite premiją. Jei iškris 5 „Wild“ simboliai tame pačiame žaidime, laimėsite aukso puodą.

Jūs taip pat galite padauginti savo laimėjimus, pasinaudoję specialia „X-Feature“ funkcija. Ji aktyvuojama, kai mėlynos spalvos dievų simboliai atsiranda ant 2, 3 ir 4 ratų ir suformuoja „X“ formą. Šiuo atveju jūsų bendras statymas bus padaugintas 5 kartus (bus pridedama prie jūsų laimėjimų už surinktas linijas ir „Scatter“ simbolius). Tačiau ši funkcija galima tik pagrindiniame žaidime, o ne sukant nemokamus sukimus.

Senovinę šventyklą vaizduojantys „Scatter“ simboliai naudojami nemokamų sukimų gavimui. Norint juos laimėti, reikia gauti 3 ar daugiau „Scatter“ simbolių. Jei pavyks juos gauti, pateksite į specialų „Dievų režimą“ („Gods mode“). Ten visi būgnai vaizduoja tik mėlynos spalvos dievų simbolius, o jūs gaunate neribotą nemokamų sukimų skaičių. Tačiau neribotas nemokamų sukimų režimas baigsis, kai centriniame rate atsiras „Extra Wild“ simbolis.

Kai tai įvyks, pereisite į kitą specialų režimą, pavadintą „Titanų režimu“ („Titan mode“). Ten turėsite papildomus 8 nemokamus sukimus. Jei dar kartą centriniame rate pasirodys „Extra Wild“ simbolis, grįšite atgal į „Dievų režimą“, kur vėl gausite prieigą prie neribotų nemokamų sukimų.

Išbandykite „Battle of The Gods“ nemokamai

Internetinis lošimo automatas „Battle of the Gods“ siūlo labai malonią žaidimo patirtį. Tą dar labiau padeda atkleisti puikiai įgyvendinta žaidimų vizualizacija, leidžianti visiškai pasinerti į dievų mūšį. Dar vienas geras dalykas yra tas, kad „Battle of the Gods“, panašiai kaip ir kitus „Playtech“ azartinius žaidimus, galite žaisti nemokamai ir taip išsiaiškinti, ar jis jums patinka, ar ne. Žaiskite ir įsitikinkite patys.

Lošimo automatai mitologijos tematika

Kiti „Playtech“ lošimo automatai