Frankie Dettori’s Magic Seven

Frankie Dettori’s Magic Seven


„Grisio VIP Club“ vertinimas Playtech
Žaidimo tipas Vaizdo lošimo automatas
Vaizdo formatas 4:3
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 25 lošimo linijos
Laimėjimo koeficientas 96 %
Minimalus statymas 0.01 €
Maksimalus statymas 125 €
Kitos žaidimo ypatybės Nemokami sukimai, wildcards, automatinis žaidimas, premija, gamble funkcija, mini žaidimai

IVisada yra smagu atrasti lošimo automatą, kurio tematika dar nėra pabodusi ir nuvalkiota. Tai reiškia, rasti tokią temą, kurios dar neteko matyti šimtus kartų. Be abejonės, žirgų lenktynių tema nėra dažnai naudojama lošimo automatuose, todėl „Playtech“ kūrėjo žaidimas „Frankie Dettori’s Magic Seven“ turi daug šansų prikaustyti jūsų dėmesį. Tiesą sakant, net jeigu jūs nežinote, kad Frankie Dettori buvo garsus žokėjus, o arklieną mėgstate tik saliami, jums šis žaidimas gali patikti. Bet visa tai nesvarbu, nes galiausiai svarbiausia yra laimėti.

Lošimo automatas, kuris galėtų atrodyti geriau

Deja, kurdami šį lošimo automatą, „Playtech“, atrodytų, galvojo kitaip. Nesvarbu, kiek kartų mes žiūrėjome į šį automatą, mūsų verdiktas vaizdo atžvilgiu išliko toks pats: galėtų būti daug geriau. Negalima sakyti, kad lošimo automatas yra atstumiantis, tačiau susidaro įspūdis, kad buvo sukurtas paskubomis ir skiriant mažai dėmesio galutiniam produktui. Žaidimo grafika nepasižymi bereikalingomis ypatybėmis, todėl galite pamiršti visas kitas mažesnes detales. Garsas taip pat niekuo neišsiskiria, o muzika - nuobodi. Atvirai kalbant, netgi nepamename, ar žaidime yra kokių kitų efektų. Bent jau galime pasakyti, kad garsas neerzino.

Žinoma, į grafiką galima numoti ranka, jei žaidimas yra geras ir gali sudominti savo funkcijomis. Bet ir čia netrukus pamatysite, kad lošimo automatas Frankie Dettori turi mažai ką pasiūlyti. Jei tikitės rasti įdomių žaidimo variantų ar premijinių žaidimų, greičiausiai nusivilsite. Dar kartą norime pakartoti, kad šis lošimo automatas yra tik vidutiniškas.

„Frankie Dettori’s Magic Seven“ premijiniai žaidimai

Šio lošimo automato premijiniai žaidimai yra standartiniai, visiškai niekuo neišsiskiriantys. Čia rasite „Wild“, „Scatter“ ir vieną specialų „Magic Seven“ premijos simbolius.

Pradėkime nuo „Wild“ simbolio. Jis pakeičia visus kitus simbolius, išskyrus premijinius. Mus šiek tiek nustebino, jog šį simbolį vaizduoja pats Frankie Dettori. Viskas būtų gerai, tačiau tas pats herojus yra vaizduojamas ant dviejų kitų standartinių simbolių. Kadangi paveiksliukai yra gana panašūs, kartais net negalite būti tikri, ar iš tikrųjų gavote „Wild“ simbolį, ar kažkokį kitą.

Laimei, su „Scatter“ simboliu viskas yra gerai. Jis vaizduoja žaidimo logotipą, todėl jį sunku sumaišyti su kuo nors kitu. Jeigu ant būgnų tuo pačiu metu pasirodys 3 ar daugiau „Scatter“ simbolių, pakliūsite į specialų mini žaidimą Free Games Race.Pavadinimas pasufleruoja, kad jums teks dalyvauti žirgų lenktynėse. Jūsų užduotis yra pastatyti už tinkamą žirgą. Pasirinkę savo žirgą, pamatysite trumpą lenktynių epizodą. Jūsų atlygis priklausys nuo to, kaip baigsis lenktynės. Jeigu jūsų žirgas laimės, gausite 35 nemokamus sukimus. Jeigu jis užims antrą vietą, tuomet gausite 15 nemokamų sukimų, o jei trečiąją – 10 nemokamų sukimų.

Paskutinė speciali žaidimo funkcija – „Magic Seven“ premija. Norint ją gauti, ant pirmo ir penkto būgnų turi pasirodyti specialus premijos simbolis. Jei jums tai pavyks, būsite nukreipti į mini žaidimą, kur išvysite žirgų lenktynių trasą, suskirstytą į keletą sektorių. Jūsų tikslas yra pasirinkti keletą sektorių, kurie slepia įvairius laimėjimus. Jei jums pasiseks, netgi galite gauti trofėjų. Tokiu atveju jums pirmiausia bus parodytas trumpas vaizdo įrašas apie vieną iš puikių Dettori laimėjimų, o vėliau būsite apdovanoti daugikliu, kuris padaugins jūsų laimėjimą.

Jei manote, jog nusipelnėte didesnio laimėjimo, taip pat galite pasinaudoti populiaria gamble funkcija ir taip padidinti savo laimėjimą (galima pasinaudoti po premijinio žaidimo arba po kiekvieno laimėjimo). Čia jūsų užduotis yra iš visų duotų kortų pasirinkti pačią aukščiausią.

Prieš pradėdami žaisti iš tikrų pinigų, žaidimą išbandykite nemokamai

Visgi, tai žaisti ar nežaisti? Na, tiesą sakant, sunku atsakyti. Jeigu jums jau pabodę visi lošimo automatai vaisių tematika ar žaidimai dykumų tema šis lošimo automatas gali įnešti gaivaus oro pliūpsnį. Išbandykite „Frankie Dettori’s Magic Seven“ nemokamai ir be registracijos. Tuomet galėsite nuspręsti patys, ar jį verta žaisti. Tačiau per daug nieko nesitikėkite. Tą jau pakartojome kelis kartus ir tuo užbaigsime savo apžvalgą: tai vidutinio lygio žaidimas. Jis jūsų nei suerzins, nei privers juo pernelyg susižavėti. Išbandykite patys ir išsiaiškinkite, ar jis jums patinka.

Lošimo automatai sporto tematika

Kiti „Playtech“ lošimo automatai