Football Rules

Football Rules


„Grisio VIP Club“ vertinimas Playtech
Žaidimo tipas Futbolo motyvais paremtas lošimo automatas
Vaizdo formatas 4:3
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai Tai 5 būgnų lošimo automatas su 25 lošimo linijomis
Laimėjimo koeficientas 97,1 %
Minimalus statymas 0,01 €
Maksimalus statymas 250 €
Kitos žaidimo ypatybės „Laukinis“ simbolis („Wild“); mini žaidimai, kurie suteikia nemokamų sukimų su laimėjimų daugikliais

Futbolas - pasaulinis reiškinys, todėl nestebina tai, jog ši sporto šaka yra viena populiariausių temų kazino lankytojų tarpe. Atsižvelgiant į jos populiarumą, galime nustebti sužinoję, jog trūksta aukštos kokybės žaidimų šia tema. Būtent dėl to kiekvienas lošimo automatas futbolo tematika turi daug šansų tapti populiariu. Internetinis lošimo automatas „Football Rules“ ne išimtis, tačiau dar nesame įsitikinę, ar jam pavyko tokiu tapti.

„Football Rules“ yra „Playtech“ sukurtas internetinis lošimo automatas, kuris 2013 m. pradėjo burti savo gerbėjų bazę. Nepaisant to, kad šis žaidimas grindžiamas futbolo tematika, vienas jo neginčijamų privalumų - paprastumas. Jeigu žaidime tikėjotės rasti išskirtinių grafinių ar specialių lošimo elementų bei daug parinkčių premijiniuose žaidimuose, galite likti šiek tiek nusivylę. „Football Rules“ nieko tokio nerasite, nes šis žaidimas pasižymi visišku paprastumu.

Paprastas lošimo automatas sporto tematika

Tai - klasikinis 5 būgnų lošimo automatas, turintis 25 lošimo linijas. Užkietėję futbolo fanai nudžiugs išgirdę, jog žaidimo kūrėjai kur tik galėjo bent šiek tiek pridėjo futbolo simbolikos. Taigi, vietoj nuobodžių kortų ar teksto, atskiruose paveiksliukuose vaizduojami futbolininkų marškinėliai, vartininkas, futbolo teisėjas (jis iš tikrųjų atrodo kaip Pierluigi Collina) ir, žinoma, futbolas. Šie simboliai yra pagrindiniai.

Specialūs simboliai taip pat susiję su futbolu. „Laukinis“ simbolis („Wild“) vaizduoja futbolo faną, „Scatter“ simbolis - stadioną, o premijos simbolis – futbolininką, rankose laikantį Pasaulio taurę. Šiek tiek liūdna, jog „Wild“ ir „Scatter“ simboliai nesuteikia jokių papildomų žaidimų. Jeigu ant šių simbolių nebūtų užrašyta „Scatter“ ir „Wild“, juos lengvai galėtumėte sumaišyti su įprastais simboliais.

Premijinių žaidimų trūkumas

Vienintelė premija, kurią realiai galite gauti – nemokami sukimai. Juos galima gauti žaidžiant specialius mini žaidimus („Minigames“). Bet pirmiausiai turi iškristi premijos simbolis pirmame ir penktame būgnuose. Tai įvykus, pereisite prie mini žaidimo. Mini žaidime rasite dvi užduotis. Pirmame raunde reikės pasirinkti kamuolį, kuris lems nemokamų sukimų skaičių. Sekančiame raunde jums reikės įmušti baudinį. Galėsite rinktis iš šešių krypčių. Jei pasiseks ir pataikysite, ekrane atsiras daugiklis, kuris padaugins jūsų iš nemokamų sukimų gautus laimėjimus.

Verdiktas: prieš pradedant lošti iš tikrų pinigų, pirmiausiai „Football Rules“ rekomenduojame išbandyti nemokamai

Mūsų nuomone, paprastumas ir praktiškumas yra viskas, ką „Football Rules“ gali pasiūlyti savo lošėjams. Tai gali būti malonus ir atpalaiduojantis lošimas futbolo fanams, bet jis mažai ką siūlo kitiems lošėjams. Tačiau turėtumėte bent jau išbandyti šį žaidimą ir susidaryti savo nuomonę. Mūsų svetainėje taip pat galite išbandyti daugelį kitų nemokamų lošimo automatų. Kas žino, galbūt tapsite futbolo fanu.

Lošimo automatai sporto tematika

Kiti „Playtech“ lošimo automatai