Kong

Kong


„Grisio VIP Club“ vertinimas Playtech
Žaidimo tipas Vaizdo lošimo automatas
Vaizdo formatas 4:3
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 20 statymo linijų
Laimėjimo koeficientas 95,5 %
Minimalus statymas 0.01 €
Maksimalus statymas 5 €
Kitos žaidimo ypatybės nemokami sukimai, pakaitinės kortos, automatinis žaidimas, papildomi minižaidimai

Be abejo, King Kongas yra vienas legendinių filmografijos istorijos herojų. Didžiulės beždžionės, kuri buvo paimta iš natūralios aplinkos ir atvežta į Niujorką, istorija su epine pabaiga ant „Empire State“ dangoraižio stogo gerai žinoma ne tik filmų mėgėjams.

Kong: The 8th Wonder Of The World

Sukurti lošimo automatą „The Kong: The 8th Wonder Of The World“ įkvėpė 2005 m. Peterio Jacksono filmas. Tiesą sakant, gaminant automatą panaudoti visi geriausi to filmo elementai. „Playtech“ itin pasistengė ir sukūrė internetinį lošimo automatą, skleidžiantį išskirtinę atmosferą. Jis ne tik sujungia svarbius filmo herojus, bet ir perkelia į XX a. ketvirtąjį dešimtmetį. Verta paminėti stilingą ir tikslią grafiką ir garsą.

Geriausios kokybės vaizdai

Iš esmės tai yra klasikinis 5 būgnų vaizdinis lošimų automatas su 20 laimėjimo eilučių. Lošimas prasideda džiunglėse (istorija iš gerai žinomo filmo). Jūs iš karto išgirsite ypatingos kokybės garsą. Kaip ir visuose „Playtech“ filmo tema sukurtuose lošimo automatuose, „Kong“ taip pat naudojamas originalus filmo garso takelis. Taip užtikrinamas originalus legendinio filmo garsas ir iš esmės teigiama žaidimo atmosfera.

Ekrane matysite kelių tipų simbolius. Standartiniai simboliai yra 10, J, Q, K ir A, o didžiausios vertės simboliai vaizduoja pagrindinius filmo veikėjus. Vienintelis neigiamas komentaras dėl vaizdų susijęs su pastaraisiais simboliais, nes aktorių nuotraukos itin prastos kokybės ir neatitinka bendros lošimo vaizdų kokybės. Laimei, tai tik nedidelis minusas, palyginti su neįtikėtinu bendru lošimo automato vaizdu. „Wild“ simbolis vaizduoja įsiutusį Kongą, o „Scatter“ simbolį atitinka žaidimo logotipas.

Du lošimo režimai

Iš esmės „Kong: The 8th Wonder Of The World“ sudaro du žaidimai. Lošdami galite susidurti su abiem režimais: „Jungle“ ir „Big City“. Kiekvienas režimas turi savo grafiką ir šiek tiek skirtingas premijas, tačiau laimėjimų lentelė išlieka tokia pat.

Lošiant „Jungle“ režimu, po kiekvieno sukimo su 3 ar daugiau „Wild“ simbolių seka funkcija „Wild Jungle respins“, kuri padovanoja lošėjui 3 nemokamus sukimus. Jei būgnuose atverčiate pakaitinę kortą, ji išlieka būgnuose per visus 3 nemokamus sukimus. Jei būgnuose jums pasiseka išsukti „Scatter“ laimėjimą su 3 ir daugiau „Scatter“ simbolių, gausite galimybę laimėti kaukolių salos premiją „Skull Island Bonus“. Matysite salos žemėlapį, o jūsų užduotis bus rasti tris to paties gyvūno simbolius. Bet laimėsite ir tuomet, jei surasite Kongą.

Kai pasieksite „Skull Island“, užbaigsite „Jungle“ režimą, o pasibaigus minižaidimui pereisite į „Big City“ režimą. Čia naudojama sava grafika ir iš esmės žaisite kitą žaidimą. Tačiau principas išlieka toks pat. Išsukę 3 ar daugiau „Wild“ simbolių, galėsite naudoti funkciją „Wild Kong Respins“. Tai tie patys trys nemokami sukimai, tačiau su skirtingomis premijomis.

Išsukę tris „Scatter“ simbolius, taip pat gausite skirtingą minižaidimą. Šį kartą žaisite tarsi Kongas dangoraižio viršūnėje, o jūsų tikslas bus numušti bent vieną iš trijų jus atakuojančių lėktuvų. Už kiekvieną numuštą lėktuvą gausite grynųjų pinigų premiją. Baigę minižaidimą, vėl būsite perkelti į „Jungle“ režimą.

„Kong: The 8th Wonder Of The World“ santrauka

„Playtech“ pademonstravo, kad gali kurti išskirtinius itin kokybiškus lošimo automatus. „Kong“ – tikra sėkmės istorija. Nors nuo filmo išleidimo praėjo šiek tiek laiko, pats žaidimas išlieka įdomus. Taigi, jei jums pabodo tokie paprasti lošimo automatai kaip „Cat Queen“ ir kiti variantai dykumos tematika ir norėtumėte išbandyti ką nors kito ir įdomaus, pabandykite „Kong“. Nepasigailėsite.

Lošimo automatai filmų tematika

Kiti „Playtech“ lošimo automatai