Gladiator

Gladiator


„Grisio VIP Club“ vertinimas Playtech
Žaidimo tipas Licencijuotas lošimo automatas su filmo motyvu
Vaizdo formatas 4:3
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 3 eilės, 25 statymo linijos
Laimėjimo koeficientas 94 %
Minimalus statymas 0,01 €
Maksimalus statymas 1250 €
Kitos žaidimo ypatybės Free spins, Wild pakeitimai, scatter simboliai, lošimas, daugikliai

Lošimo automatai su filmų licencijomis būna įvairios kokybės – daugelis yra labai paprasti ir ne ypač gerai pagaminti. Tačiau „Gladiator“ lošimo automatas yra kitoks. Nuo pat pristatymo jis pelnė legendos statusą perpildytoje rinkoje ir vis dar yra labai populiarus nepaisant to, kad vizualinė dalis nėra jau tokia nauja.

Jei esate Russello Crowe, kuris 2000 metais atliko Maximus Decimus Meridius vaidmenį ir nugalėjo ne tik Koliziejuje, bet ir viso pasaulio kino teatruose, gerbėjas, jūs galite truputį nusivilti. Nors „Gladiator“ lošimo automate ir naudojama filmo tema, čia nepamatysite Russello Crowe veido.

„Gladiator“ sensta gracingai

Bet geriau nekalbėkime apie pagrindinio vaidmens atlikėją; sutelkime dėmesį į patį žaidimą. Iš esmės tai yra klasikinis 5 būgnų vaizdinis lošimų automatas su 25 statymo eilutėmis. Kaip jau minėjome, lošimo automato amžius yra akivaizdus pažiūrėjus į jo vizualinę dalį. Tačiau tai nėra taip blogai, kaip galima būtų tikėtis. Ant pačių būgnų yra klasikinio lošimo automato raidės bei pagrindinių filmo veikėjų atvaizdai. Ten pamatysite ir pasipūtusį imperatorių, kurį vaidina Joaquimas Phoenixas (mūsų tamsiajai pusei patenkinti). Trumpos ištraukos iš filmo, kurios rodomos iškritus laimingai kombinacijai, taip pat priduoda žavesio.

Garsas yra kiek mažiau pasenęs nei grafika. Jis pagrįstas filme panaudotais garsais ir muzika, ir yra puikus. Nors laikui bėgant garsas truputį išsikvepia, šį faktą iš dalies kompensuoja tai, kad garsai keičiasi ir tampa labiau dramatiški naudojant specialias funkcijas.

„Gladiator“ papildomi žaidimai

Lošimo automatas turi puikias specialias funkcijas. Pradėkime nuo „Gladiator“ premijų. Norėdami juos aktyvuoti, turite surinkti tris arba daugiau Wild simbolių, kuriuos atstovauja Maximus Decimus (su kauke – todėl nėra matoma, kad jį vaidino R. Crowe). Kai tai įvyksta, 2, 3 ir 4 būgnai pasikeičia ir ant jų pasirodo gladiatoriaus šalmas. Šalmas yra trijų spalvų, kurios reiškia tris vertes; nuo jų priklauso suma, kurią laimėsite. Tai reiškia, jog iš viso pamatysite 9 šalmus, o jų vertė bus jūsų laimėjimas. Jei norite daugiau, visada galite išmėginti lošimo funkciją. Jūsų užduotis yra pasirinkti spalvą ir tikėtis, kad ji pasirodys dar kartą. Jei taip, jūsų laimėjimas padvigubės; priešingu atveju, jūs viską prarasite.

Dar įdomesnė premija yra Koliziejaus. Norint jį gauti, reikia 3 arba daugiau Scatter simbolių, kuriuose pavaizduota žymioji gladiatorių arena. Tokiu atveju prieš save pamatysite 4 eiles akmenų. Iš kiekvienos eilės pasirinksite po vieną akmenį; kiekvienas akmuo reikš jūsų laimėjimą. Kiekvienoje eilėje yra prizų, kuriuos galite gauti, rinkinys:

  • Pirmoje eilėje yra nemokami sukimai; jie atliekami iš karto, kai tik baigiasi papildomas žaidimas.
  • Antroje eilėje nustatomas laimėjimo daugiklis nemokamų sukimų metu.
  • Trečioje eilėje nustatoma, kiek Scatter simbolių pridedama nemokamų sukimų metu.
  • Ir paskutinėje ketvirtoje eilėje nustatoma, kiek Wild simbolių pridedama nemokamų sukimų metu.

Tai reiškia, kad jei jums pasiseks ir iškris tinkama kombinacija, netrukus galite gauti labai įspūdingą sumą. O vyšnia ant torto? Jei jums pavyks surasti mūsų „mėgstamą“ imperatorių nemokamų sukimų metu (kuriuos lydi tikrai įspūdinga muzika), jūs gausite iki trijų papildomų nemokamų sukimų.

„Gladiator“ lošimo automatą tikrai verta išmėginti

Nepaisant jo amžiaus, mes negalime sakyti, kad „Gladiator“ yra blogas lošimo automatas. Priešingai. Juo smagu lošti ir jame yra daug veiksmo bei jaudulio. Viena iš patraukliausių dalių yra „Gladiator“ lošimo automato papildomi žaidimai. Ir jei norite jį išmėginti ir sužinoti, ar šis žaidimas jums tinka, galite tai padaryti nemokamai bet kuriame iš savo mėgstamų kazino arba tiesiogiai mūsų interneto svetainėje.

Lošimo automatai filmų tematika

Kiti „Playtech“ lošimo automatai