Jason and the Golden Fleece

Jason and the Golden Fleece


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming
Žaidimo tipas Lošimo automatas nuotykių tematika
Vaizdo formatas 4:3
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 3 eilutės, 25 lošimo linijos
Laimėjimo koeficientas 96,53 %
Minimalus statymas 0,25€
Maksimalus statymas 125 €
Maksimalus laimėjimas 112 500 €
Kitos žaidimo ypatybės Wild simbolis, Scatter simbolis, Bonus simbolis, premijos simbolis, nemokami sukimai, laimėjimo padauginimas, premijos, premijiniai žaidimai

Ar atsimenate mitinius graikų veikėjus - Jasoną ir jo argonautus, kurie plaukė laivu Argo, siekdami pagrobti aukso vilną? Šis žaidimas įtrauks į legendinę kelionę, o „Microgaming“ perpasakos šią istoriją savo internetiniame lošimo automate.

Epinis kelias, vedantis į nuotykius

Pirmasis įspūdis, pradėjus žaisti šį žaidimą, buvo labai geras. Graži, rankomis piešta grafika ir didingas muzikinis fonas iš karto mumyse prikėlė herojų dvasią. Iš karto pradėjome ieškoti „SPIN“ mygtuko, kad galėtume kuo greičiau pradėti žaisti. Jei kam nors galėtume patarti, kaip turėtų atrodyti stilingas internetinis lošimo automatas, iš karto rekomenduotume „Jason and the Golden Fleece“ lošimo automatą.

Įspūdinga kelionė „vyks“ 5 būgnus turinčiame lošimo automate, o apdovanojimai slėpsis 25 fiksuotose lošimo linijose. Laimingi deriniai skaičiuojami iš kairės į dešinę. Vienintelė išimtis – „Scatter“ laimėjimai. „Scatter“ simbolis išmokės laimėjimą, jį išsukus bet kur ant būgnų.

Nuostabios premijos Jasonui ir jo argonautams

„Microgaming“ lošimo automatai yra gerai žinomi dėl puikių premijinių žaidimų, tad „Jason and the Golden Fleece“ internetinis lošimo automatas taip pat nėra išimtis. Čia rasite daug įvairių premijų.

Pirmasis būdas gauti premiją – išsukti specialų „Wild Scatter“ simbolį. Šis simbolis taip pat atlieka „Scatter“ ir „Wild“ simbolių funkcijas. Jis gali pakeisti visus trūkstamus simbolius laimėjimo linijoje, esančioje šalia aukso vilnos. Vos tik jis pakeičia laimėjimo simbolį, jūsų laimėjimas linijoje yra du kartus padvigubinamas.

Jei jums pavyks išsukti 3, 4 ar 5 „Wild“ simbolius, gausite 110 nemokamų sukimų. Šio žaidimo metu visi jūsų laimėjimai bus patrigubinti. Žaidimo autoriai buvo labai dosnūs, todėl nemokamų sukimų žaidimo metu galite laimėti papildomų nemokamų sukimų ir „Jason Journey“ premijinį žaidimą.

Ko gero, „Jason Journey“ premijinis žaidimas yra geriausias dalykas šiame žaidime. Tai vienas geriausių premijinių žaidimų, kokį galite rasti apskritai. Greitai įsitikinsite, kad „Microgaming“ kūrėjai labai rūpestingai kūrė šį lošimo automatą. Norėdami laimėti „Jason Journey“ premiją, turite išsukti 3, 4 ar 5 aukso vilnos simbolius ant būgnų (bet nebūtinai ant laimėjimo linijų). Tai yra premijinis žaidimas, kurį žaisdami plauksite Jasono laivu ir visada turėsite sustoti susidūrę su užduotimi nurodytose žemėlapio vietose. Mums labai patiko, jog šios užduotys visada yra skirtingos. Jūsų užduotis šiame žaidime – pasiekti galutinį kelionės tikslą. Tačiau to greitai ir paprastai tikrai nepavyks įgyvendinti. Norint pasiekti kelionės tikslą, premiją gauti reikia keletą kartų, nes vienu metu galima pasiekti tik vieną vietą. Norint patekti į kitą vietą, reikia dar kartą išsukti šią premiją.

Kokių iššūkių galima tikėtis žaidžiant premijinius žaidimus?

  • „Iolcus“ – raskite laimėjimus ekrane rodomuose objektuose
  • „Harpy Bonus mission“ – raskite 4 identiškus simbolius (ugnį, vandenį, vėją ar žemę).) Kiekvienas rastas daugiklis padvigubins jūsų laimėjimą.
  • „Symplegades Shipwreck Bonus“ – pasirinkite taip / ne pateiktam objektui
  • „Crete Wheel Bonus“ – sukite ratą ir laimėkite daugiklį, iš kurio bus padaugintas visas jūsų statymas
  • „Sirenum Card Bonus“ – spėkite sekančios kortos vertę (didesnė / mažesnė). Jei pavyks atversti visas 4 kortas, tuomet turėsite galimybę laimėti „Poker“ premiją.
  • „Colchis Potion Bonus“ – iš ekrane matomų buteliukų „sumiksuokite“ stebuklingą gėrimą ir užmigdykite drakoną.

Lošimo automatu „Jason and the Golden Fleece“ žaiskite nemokamai

Koks gi mūsų galutinis verdiktas? Labai teigiamas. Rekomenduojame bent jau išbandyti „Jason and the Golden Fleece“ internetinį lošimo automatą. Jį išbandyti galite mūsų svetainėje. Tai unikali proga išbandyti žaidimą nepatiriant streso ir niekuo nerizikuojant. Kitu atveju, norėdami išsiaiškinti žaidimo taisykles, turėtumėte praverti piniginę. Išsiaiškinkite visą žaidimo sistemą, o po to – leiskitės į pavojingą kelionę su pinigų maišu. Geros kelionės...

Nuotykių lošimo automatai

Kiti „Microgaming“ lošimo automatai