Game of Thrones

Game of Thrones


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming
Žaiskite lošimo automatu „Game of Thrones“, kad laimėtumėte tikrų pinigų internetiniame kazino „Optibet“.
Žaiskite
Žaidimo tipas Vaizdo lošimo automatas
Vaizdo formatas 16:9 (plačiaekranis)
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 3 eilės, 15 statymo linijų
Laimėjimo tikimybė 95-96 %
Mažiausias statymas 0,20 €
Didžiausias statymas 20 €

Jei esate „Game of Thrones“ gerbėjas, dabar galite mėgautis savo mėgstamiausiu serialu ir laimėjimais žaisdami lošimo automatu. Tai įgyvendino „Microgaming“, bendradarbiaudama su HBO.

Licencijuoti lošimo automatai su filmų motyvais

Dažnai nutinka taip, kad lošimo automatuose su filmo ar žaidimo licencija teikiamas nuostabus vaizdo dizainas, bet trūksta įdomaus turinio, kuris skatintų žaisti. Tačiau tai netaikoma žaidimui „Game of Thrones“. „Microgaming“ viską apgalvojo. Nesitikėkite didelės žaidimo įvairovės. Tačiau vertinant licencijuotus žaidimus „Game of Thrones“ vertinimas neabejotinai didesnis nei vidutinis. Būsite pakerėti šio žaidimo atmosferos ir nenorėsite jo nutraukti.

„Game of Thrones“ internetinis lošimo automatas

Tai klasikinis 5 būgnų, 3 eilių lošimo automatas su 15 laimėjimo linijų. Autoriai įtraukė kelis žaidimo variantus, kad žaidimas būtų dinamiškesnis ir įdomesnis. Žaidimas pagrįstas simboliais „Wild“ ir „Scatter“. Simbolis „Wild“ panašus į „GoT“ logotipą ir pakeičia bet kokį kitą simbolį laimėjimo linijoje. „Scatter“ – tai simbolis su geležinės karūnos piktograma, kuri bus jūsų mėgstamiausia. Kaskart, kai šis simbolis du kartus matysis žaidimo lauke, gausite vieną iš 4 atsitiktinių piniginių premijų (1, 5, 30 arba 300 €). Jei parodomi 3 (ar daugiau) šie simboliai, galite vėl pasirinkti vieną iš 4 premijų paketų ir gauti nuo 8 iki 18 nemokamų sukimų bei galimybę iki 5 kartų padidinti laimėjimą. Be to, į žaidimą įtraukta klasikinio lošimo funkcija, kurią naudodami galite padvigubinti laimėjimą arba viską pralošti.

Vaizdo dizainas

Visas žaidimo vaizdas pagrįstas TV serialu ir atsižvelgta net į smulkiausias detales. Simboliai itin detalūs ir kokybiški. Rodomi simboliai nustatomi pagal tai, kuriai šeimai prižadėjote savo ištikimybę pradėdami žaidimą. Žaidimo atmosferai kurti naudojamos scenos tiesiai iš serialo. Jos rodomos žaidžiant. Vietoj bendrojo pobūdžio muzikos nuo pradžių fone groja originalus serialo takelis.

Žaidimo „Game of Thrones“ įvertinimas

„Game of Thrones“ lošimo automatams pritaikyta versija tikrai puiki. Įtraukta ganėtinai daug žaidimo variantų (palyginti su licencijuotais žaidimais). „Microgaming“ atliko saugų statymą. Jie žino, ką daro, tad sukūrė itin patikimą žaidimą. Jei esate susipažinę su „GoT“ pasauliu ir jums patinka lošimo automatai, šis žaidimas skirtas būtent jums.

Lošimo automatai filmų tematika

Kiti „Microgaming“ lošimo automatai