Ariana

Ariana


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming
Žaidimo tipas Vaizdo lošimo automatas
Vaizdo formatas 16:9 (plačiaekranis)
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 3 eilės, 25 statymo linijų (fiksuotos)
Laimėjimo tikimybė 95-96 %
Mažiausias statymas 0,25 €
Didžiausias statymas 125 €
Žaidimo ypatybės „Free Spins“, „Wild“ keitimai, „Stacked Wilds“, išplečiami simboliai

Neatrastas povandeninis jūros pasaulis, lobiai, undinėlės ir gražuolė princesė. Tai trumpas „Microgaming“ sukurto žaidimo „Ariana“ apibūdinimas. Jūra slepia įvairiausių paslapčių, bet svarbiausia – ji dovanoja labai gausių prizų.

„Ariana“ yra 5 būgnų vaizdo lošimo automatas su 3 eilėmis ir 25 statymo linijomis, kuris pasakoja istoriją apie Arianą, princesę undinėlę. Tačiau, jeigu tikitės įmantrių efektų, nuostabios grafikos ir pribloškiamų vaizdų, galite nusivilti. Stiprioji šio žaidimo dalis ne garsas ir vaizdai, o kitos ypatybės. Jo grafika nėra prasta, tiesiog ji neišskirtinė.

Todėl žaidimas stengiasi jus sužavėti kitais savo aspektais. Pavyzdžiui, ypatingomis funkcijomis. Supažindinsime jus su dviem funkcijomis, kurios, mūsų manymu, jus labiausiai nudžiugins. Pirmoji funkcija – „išplečiami simboliai“, sužadinama, kai pirmajame būgne atsisuka 3 vienodi simboliai. Jeigu tokių simbolių yra kituose būgnuose ir jie patenka į statymo liniją, jais automatiškai užpildomi visi laukai. Žinoma, taip galima laimėti milžiniškų prizų.

Antroji įdomi funkcija – nemokami sukimai „Free Spins“. Žvaigždės simbolis tiesiogiai susijęs su „Free Spins“. Bet kuriuose penkių būgnų laukuose atsisukus 3 žvaigždės simboliams iš karto laimite 15 „Free Spins“. Be abejo, jeigu „Free Spins“ žaidimo metu vėl atsisuka 3 žvaigždės simboliai, nemokami sukimai sumuojami. Žaidime taip pat yra populiariųjų „Wild“ simbolių, kurių deriniai padeda laimėti bent nedidelius prizus.

Mažiausias automato leidžiamas statymas yra 0,25 €, o didžiausias – 30 000 €. Jeigu jums patinka jūrinės tematikos lošimo automatai, tuomet šis automatas skirtas būtent jums.

Lošimo automatai pasakų tematika

Kiti „Microgaming“ lošimo automatai