Gold Factory

Gold Factory


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming

Auksas viliojo žmones nuo neatmenamų laikų. Visas šis verslas iš dalies paremtas mūsų noru turėti bent šiek tiek aukso. Todėl visai nestebina tai, jog šis aukso spalvos metalas dažnai sutinkamas filmuose, knygose, o „Microgaming“ dėka jis taip pat atsidūrė ir internetinio lošimo automato „Gold Factory“ epicentre.

Kur bepažvelgsite, visur - auksas

Lošimo automatų pasaulyje aukso tematika nepiktnaudžiaujama, todėl šis žaidimas yra tarsi gaivaus oro pliūpsnis. O dar atsižvelgiant į faktą, jog šis žaidimas puikiai suprojektuotas, pasižymi gera grafika, šauniu stiliumi ir vaizdais apskritai, galima sakyti, jog jis tikrai vertas dėmesio. Tiesą sakant, iš „Microgaming“ lošimo automatų negalime tikėtis nieko mažiau. Taigi, norint mus tikrai nustebinti, šis žaidimas turėjo pasiūlyti kažką ypatingo. Iš esmės, tą pavyko įgyvendinti šaunios specialių simbolių ir premijų dozės dėka. Tačiau viską apžvelkime iš eilės.

„Gold Factory“ yra 5 būgnų internetinis lošimo automatas su iki 50 žaidimo linijų. Tai reiškia, kad žaidėjai gali rinktis norimą žaidimo linijų skaičių. Kaip įprasta, laimėjimai skaičiuojami iš kairės į dešinę, o kiekvienas laimėjimo derinys privalo prasidėti ant pirmojo (kairiojo) būgno. Jei laimėjimo linijoje sudaromi keli laimėjimo deriniai, išmokamas tik didžiausios vertės laimėjimas. Jei laimėjimo deriniai sudaromi ant kelių linijų, tuomet laimėjimai bus sumuojami.

Specialūs žaidimo režimai ir dosnios premijos

Net paprasčiausi pagrindiniai simboliai siūlo gana gerus prizus. Negana to, „Microgaming“ žaidimas „Gold Factory“ tikrai siūlo daugybę specialių simbolių. „Scatter“ ir „Wild“ simboliai čia yra klasikiniai.

Kaip įprasta, "wild" simbolis veikia kaip „Wild“ korta (liet. pakaitos simbolis). Jam pasirodžius ant laimėjimo linijos, jis toje eilutėje gali pakeisti bet kokį kitą trūkstamą simbolį.

„Scatter“ simbolis gali dar daugiau. Tai priklauso nuo to, kiek kartų jis pasirodys ant lošimo automato būgnų. Jei pasirodys 2 tokie simboliai, jums atiteks gana šaunus laimėjimas. Jei šis simbolis pasirodys 3 ar daugiau kartų, pateksite į specialų „Boiler Room“ (liet. katilinė) premijinį žaidimą.

"Boiler room" yra ypatingas žaidimo režimas. Ekrane pamatysite 12 katilų (beje, jų grafika puiki), o jūsų užduotis bus pasirinkti 4 iš jų. Katiluose gali slėptis piniginiai prizai arba papildomos premijos, tokios kaip nemokami sukimai ir „Reactor room“ (liet. reaktoriaus patalpa).

TNemokamų sukimų simbolis turi aiškią funkciją. Jeigu jį aptiksite bet kuriame iš katilų, tuomet, priklausomai nuo 2 ekranų rezultatų, gausite nuo 10 iki 35 nemokamų sukimų, kurių metu visi jūsų laimėjimai bus padvigubinti. Pasibaigus premijiniam žaidimui, jūsų statymo suma ir žaidimo linijų skaičius išliks tokie patys, kokie buvo pasirodžius „Scatter“ simboliams. Nemokamų sukimų metu daugiau neįmanoma laimėti jokių premijinių žaidimų.

„Reactor room“ – tai katilinės tęsinys. Jei bent vienas iš katilų jus nukreips į šį žaidimo režimą, atsiras naujas ekranas, kuriame turėsite rinktis iš 12 reaktorių (nepamirškite, jog esate aukso fabrike). Taip pat būkite atsargūs, nes po 2 iš 12 reaktorių slepiasi pavojingi simboliai. Reaktorius rinksitės tol, kol rasite vieną iš tų simbolių. Pavojingas simbolis užbaigs reaktoriaus premijinį mini žaidimą, o jūs būsite sugrąžinti atgal į katilinę, kur toliau tęsite savo pradėtą žaidimą. Dar vienas puikus dalykas yra tai, jog kiekvienas sėkmingai atrastas simbolis reaktorių patalpoje prie jūsų laimėjimo pridės jūsų pradiniam statymui lygią premiją.

Lošimo automatą „Gold Factory“ būtinai privalote išbandyti patys, pavyzdžiui, nemokamai

Nors iš pradžių ir gali pasirodyti, jog žaidimas yra sudėtingas, iš tikrųjų žaidimo sistema yra labai gerai suprojektuota ir subalansuota. Mes rekomenduojame internetinį lošimo automatą „Gold Factory“pirmiausia išbandyti nemokamai. Tai suteiks galimybę suprasti, kaip šis žaidimas veikia nerizikuojant savo pinigais. Išbandydami žaidimą nemokamai, galbūt atrasite strategiją, kuri geriausiai tiks jūsų žaidimo stiliui. Kas žino, galbūt pavyks savo sąskaitą papildyti auksu. Linkime sėkmės.

Lošimo automatai su brangakmeniais

Kiti „Microgaming“ lošimo automatai