Immortal Romance

Immortal Romance


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming

Šiuolaikiniai vampyrai seniai pralenkė klasikinius, o „Microgaming“ kūrėjų internetinis lošimo automatas „Immortal Romance“ yra puikus šio fakto įrodymas. Jei atkreiptumėte dėmesį į sukūrimo metus (2011 m.), turbūt nenustebtumėte, kad žaidime vietoj daugybės litrų kraujo pasitinka galybė plaukų vaško. Gana sielvartauti dėl drakulos palikuonių genocido, pereikime prie paties žaidimo.

Aukščiausio lygio vaizdai, daug dėmesio skiriant detalėms

„Immortal Romance“ sužavės savo vaizdais jau iš pirmo žvilgsnio. Grafika yra gotikinio stiliaus. Akivaizdu, kad „Microgaming“ čia puikiai pasidarbavo. Tas pats pasakytina ir apie garsą. Pagrindinė melodija tinka žaidimui, o kiti garsai taip pat prisideda prie atmosferos, kurios žaidėjai tikisi iš siaubo romantikos, kūrimo. Tarp kitko, dėmesys detalėms pastebimas net trumpame pasakojime apie kiekvieną iš 4 personažų, kuriuos čia sutiksite.

„Immortal Romance“ sudaro 5 būgnai ir iki 243 laiminčių linijų. Kaip ir kituose lošimo automatų žaidimuose, taip ir čia jūsų užduotis yra išsukti kuo daugiau laiminčių simbolių. Norint laimėti, reikia išsukti 3 vienodus laiminčius simbolius, kurie prasidėtų nuo kairiausio būgno. Kitaip tariant, žaidimas paremtas paprastais ir laiko patikrintais principais.

Sultingos premijos su trupučiu kraujo

Deja, vien tik būgnų sukimas greitai atsibostų šiandieniniams žaidėjams, todėl „Microgaming“ atkreipė dėmesį ir į premijinius žaidimus. Ir nors jie nėra pernelyg originalūs, jų dizainas yra gana vaizdingas.

Kaip ir kituose lošimų automatų žaidimuose, „Wild“ premija yra naudojama kaip atskaitos taškas. „Immortal Romance“ logotipas gali pakeisti bet kurį kitą simbolį (išskyrus „Scatter“ simbolius) ir padėti sukurti laiminčias kombinacijas, kuriose trūksta tam tikro simbolio. „Wild desire“ funkcija, kurios dėka būgnai tampa laukiniais, aktyvuojama atsitiktinai. Taip nutikus, nuo 1 iki 5 būgnų sukimo metu pavirs laukiniais („Wild“). Šie būgnai visada veikia kaip pakaitos simbolis (angl. wildcard).

Tačiau didesnį poveikį premijoms turi „Scatter“ simbolis. Jis padidina laimėjimą vos du kartus pasirodęs žaidimo lauke, tačiau jo tikroji galia atsiskleidžia jam pasirodžius tris ir daugiau kartų. Tai aktyvuos premijinį žaidimą, pavadinimu „The Chamber of Spins“. Štai čia ir prasideda tikrosios linksmybės.

Specialiame ekrane turėsite pasirinkti vieną iš keturių veikėjų. Tačiau rinkitės atsargiai, nes pasirinkimas daug ką lemia. Kiekvienas veikėjas turi savo premijas, todėl gerai pagalvokite, ko norite iš žaidimo. Kai kurie internetiniai kazino riboja veikėjų pasirinkimą, remiantis patekimo į premijinį žaidimą skaičiumi. Taigi, pirmą kartą laimėję premiją automatiškai gausite 1 veikėją: Amber.

Kaip minėjome aukščiau, kiekvienas veikėjas siūlo skirtingą premiją. Žemiau pateikiame trumpą apžvalgą:

Amber

10 nemokamų sukimų, kurių metu kiekvienas laimėjimas padauginamas iš 5. Šių nemokamų sukimų metu taip pat galima laimėti papildomų sukimų.

Trojus

15 nemokamų sukimų. Jei laimite (bet ne daugiau kaip 6 kartus), šikšnosparniai pasirodo žaidimo lauke ir atsitiktinai keičia vieną iš simbolių į laukinį simbolį, kuris dar labiau padidins jūsų išmokėjimą - 2 arba 3 kartus. Šikšnosparniai pasirodo atsitiktinai.

Michaelas

20 nemokamų sukimų. Jei laimite nemokamų sukimų metu, po išmokėjimo laimintys simboliai dingsta, o juos pakeičia nauji, kurie vėl gali sukurti naujas laiminčias kombinacijas. Kiekvienas toks apsikeitimas padidina laimėjimo daugiklį (daugiausiai iki x5 pradinio statymo).

Sara

25 nemokami sukimai. Šių nemokamų sukimų metu „Wild Vine“ simbolis gali atsitiktinai pasirodyti trečiame būgne. Jis pats veikia ne tik kaip laukinis simbolis, bet ir gali pakeisti nuo 1 iki 14 kitų simbolių laukiniais. Tačiau transformuotų simbolių skaičius kiekviename lošime yra atsitiktinis.

Žaiskite „Immortal Romance“ lošimo automato žaidimą nemokamai

Paviršutiniškais vaizdais pasižymintis „Immortal Romance“ internetinis lošimo automatas siūlo turtingą turinį ir garantuoja, kad neteks nuobodžiauti. Taigi, nepaisant pradinio skepticizmo, mes iš tikrųjų galime jį rekomenduoti daugeliui žaidėjų - net ir tiems, kuriems visiškai nerūpi vampyrai. Visgi, pirmiausia rekomenduojame nemokamai išbandyti „Immortal Romance“ lošimo automatą.

Lošimo automatai pasakų tematika

Kiti „Microgaming“ lošimo automatai