Mermaid Millions

Mermaid Millions


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming

Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie mėgsta svajoti apie vandenyno gelmėse besislepiančius pasaulius, turėtumėte išbandyti „Microgaming“ lošimo automatą „Mermaid Millions“. Žaisdami apsilankysite viename tokių pasaulių, kuriame galėsite pasigrožėti ne tik pusnuogėmis undinėlėmis, bet ir šaunia pinigų suma pasipildyti savo sąskaitą.

Povandeninius nuotykius iliustruojantys gražūs vaizdai

Vaizdai - pirmas dalykas, kuris patrauks jūsų dėmesį žaidžiant „Mermaids Millions“. Rankomis piešta grafika skleidžia tam tikrą žavesį ir puikiai tinka lošimo automatui pasakų tematika. Žaidimas yra itin tiksliai ir kruopščiai sukurtas, todėl netrukus įsijausite į istoriją.

Už puikios grafikos ir aukštos kokybės garso įrašų rasite paprastą 5 būgnų lošimo automatą, turintį 3 eilutes ir 15 laimėjimo linijų. Kaip ir beveik visuose kituose lošimo automatuose, čia taip pat iš vienodų simbolių reikia sudaryti laimingą liniją.

Internetiniai kazino siūlo staliniams kompiuteriams pritaikytas žaidimų versijas. Lošimo automatais taip pat galima žaisti mobiliaisiais telefonais („Android“ ir „iPhones“). Deja, yra nedidelis skirtumas. Papildomos laimėjimo linijos galimos tik staliniams kompiuteriams skirtoje versijoje.

Povandeninis pasaulis siūlo dosnias premijas

„Mermaids Millions“ siūlo ne tik klasikinius laimėjimo būdus, bet taip pat specialius simbolius ir premijinį žaidimą. Pirmasis specialus simbolis – „Wild“ simbolis, kuris veikia kaip juokdarys ir gali pakeisti eilutėje trūkstamus simbolius, siekiant sudaryti laimingą kombinaciją.

Antras specialus simbolis – „Scatter“ premija. Jei šis simbolis pasirodys ant lošimo automato būgnų, gausite nemokamų sukimų. Nemokamų sukimų skaičius priklauso nuo to, kiek gausite „Scatter“ simbolių. Iš viso galite gauti iki 10 nemokamų sukimų. Be to, sukant nemokamus sukimus, visi jūsų laimėjimai yra padauginami iš 3. Taigi, kuo daugiau „Scatter“ simbolių gausite, tuo bus didesnis jūsų potencialus laimėjimas.

Lošimo automatas siūlo ne tik klasikinius simbolius, bet ir premijinį mini žaidimą. Norint jį aktyvuoti, turite gauti mažiausiai 3 „Treasure Bonus“ simbolius. Be to, jie turi atsirasti laimingoje eilutėje. Jei jums pavyks juos surinkti, atsidursite atskirame „Treasure Bonus“ ekrane, kur turėsite pasirinkti iš 12 daiktų (reikia pasirinkti tuos, po kuriais slepiasi geriausi prizai). Jūsų bandymų skaičius priklauso nuo gautų „Treasure Bonus“ simbolių skaičiaus.

Apsilankykite undinėlių pasaulyje ir nemokamai žaiskite „Mermaids Millions“

Mūsų įspūdis apie „Mermaids Millions“ yra teigiamas, nepaisant to, jog mus ne itin domina undinėlių pasaulis. Siūlomos galimybės, lošimo automato kokybė ir dosnios premijos priviliojo mus likti ir žaisti šį žaidimą gana ilgą laiką. Jei ir jūs norėtumėte išbandyti M„Mermaids Millions“ žaidimą, pirmiausia tą rekomenduojame padaryti nemokamai. Tada įsitikinsite, ar šis žaidimas jums tinka. Kas žino, galbūt atrasite vieną ar kelis triukus, padidinsiančius šansus laimėti. Kai būsite pasirengę, galėsite pradėti žaisti iš tikrų pinigų. Laikome sukryžiavę pirštus.

Lošimo automatai pasakų tematika

Kiti „Microgaming“ lošimo automatai