Reel Gems

Reel Gems


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming
Typ hry Online automatas
Vaizdo formatas 4:3
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 3 eilutės, „non-line“ lošimo automatas (laimėjimo linijos nenurodomos, tačiau yra net 243 laimėjimo kombinacijos).
Laimėjimo koeficientas 96.5%
Kitos žaidimo ypatybės Wild simbolis (juokdarys / wildcard), scatter simbolis, respin, pakartotinis sukimas, nemokami sukimai su 3x daugikliu.

Tiesą sakant, niekada nesupratome magijos, slypinčios už lošimo automatų brangakmenių tematika, tačiau šiuo atveju mūsų supratimo stoka nėra labai svarbi. Tai viena populiariausių lošimo automatų temų pasaulyje.

Nenustebkite sužinoję, jog beveik visų internetinių lošimo automatų kūrėjų asortimente rasite lošimo automatų brangakmenių tematika. „Microgaming“ taip pat nėra išimtis. Šiandien apžvelgsime vieną jų pavyzdinių žaidimų šiame segmente – "Reel Gems".

Šį lošimo automatą galite rasti keliuose internetiniuose kazino. Norėjome sužinoti, ar jį verta žaisti. Ir ką gi, sužinojome tai, kad TOP lošimo automatų tematika pasižymintis lošimo automatas taip pat turi daug kitų privalumų. Iš tiesų, jis remiasi unikaliu požiūriu, kuris skiriasi nuo daugumos šiandieninių lošimo automatų.

Neįprastas kelias laimėjimų link

„Reel Gems“ turi įprastus 5 būgnus, tačiau netrukus pamatysite, kad tie būgnai nėra visiškai tokie, kokių galima tikėtis. Tai taip vadinamasis „non-line“ lošimo automatas, uris siūlo net 243 laimėjimo derinius. Žinoma, čia taip pat turėsite sukti būgnus norėdami sudaryti laimėjimo derinius. Kiekvieno raundo pabaigoje, pavyzdžiui, nustojus suktis būgnams, galėsite nuspręsti, kuriuos būgnus norėsite persukti už tam tikrą mokestį („RESPIN“ funkcija). Tai leis padidinti savo šansus laimėti.

Kaip ir daugumoje lošimo automatų, šiame taip pat laimėjimo kombinacijos skaičiuojamos iš kairės į dešinę. Kai sudaromos kelios laimėjimo linijos eilutėje, visuomet išmokamas didžiausias laimėjimas. Jeigu sudarysite daugiau laimėjimo derinių keliose linijose, laimėjimai bus sumuojami.

Laimėjimai gana dosnūs, net turint galvoje kombinacijas, kurias sudaro pagrindiniai žaidimo simboliai. Tiesą sakant, šie simboliai sudaro daugelį kombinacijų, nes šiame žaidime iš tikrųjų nėra tiek jau daug specialių simbolių. Tradiciškai – tai „Wild“ ir „Scatter“ simboliai. Laimei, jų suteikiamos premijos yra labai naudingos.

„Wild“ ir „Scatter“ simboliai garantuoja premijas

„Wild“ simbolis veikia kaip „wildcard“ (juokdarys). Šį simbolį išsukus ant būgnų, jis gali pakeisti bet kokį trūkstamą simbolį laimėjimo eilutėje. Tai reiškia, kad jis gali užbaigti bet kokią neužbaigtą laimėjimo kombinaciją. Deja, šiame lošimo automate „Wild“ simbolius galite rasti tik ant 2 ir 4 būgnų.

„Scatter“ simbolis yra daug įdomesnis ir dosnesnis. Jei šį simbolį sugebėsite išsukti 3 ar daugiau kartų ant savo būgnų, iš karto gausite iki 15 nemokamų sukimų. Be to, nemokamų sukimų žaidimo metu visus jūsų laimėjimus daugiklis padaugins iš 3. Mes taip pat džiaugiamės pastebėję, jog nemokamų sukimų metu taip pat galima laimėti papildomų nemokamų sukimų.

„Reel Gems“ lošimo automatu žaiskite nemokamai

Galiausiai mums iškilo dilema: kam gi iš tikrųjų yra skirtas „Reel Gems“ lošimo automatas? Jis gali pasirodyti šiek tiek per sudėtingas naujokams, o patyrę žaidėjai gali pasigesti didesnės premijinių žaidimų įvairovės. Tačiau to nelaikome minusu. Priešingai. Susipažinę su žaidimu ir perpratę „Respin“ funkcijos siūlomas galimybes, mes puikiai praleidome laiką. Todėl galime nuoširdžiai rekomenduoti šį žaidimą ir jums.

Lošimo automatai su brangakmeniais

Kiti „Microgaming“ lošimo automatai