Mega Moolah

Mega Moolah


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming
Žaidimo tipas Vaizdo lošimo automatas su didėjančiu aukso puodu
Vaizdo formatas 16:9 (plačiaekranis)
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 3 eilės, 25 statymo linijų
Laimėjimo tikimybė 96,7 %
Mažiausias statymas 0,01 €
Didžiausias statymas 6,25 €
Kitos žaidimo ypatybės nemokamo sukimo funkcija, „Wild“ simboliai, iki 4 didėjančių aukso puodų

Mega Moolah“ yra legendinis „Microgaming“ sukurtas lošimo automatas. Šis 5 būgnų vaizdinis lošimų automatas su 25 laimėjimo eilutėmis yra visų lošimo automatų su didėjančiu aukso puodu simbolis. Klausiate, kodėl? Taip yra todėl, kad palyginti maži statymai leidžia laimėti neįtikėtinai dideles sumas. „Mega Moolah“ lošimo automatas įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip iki šiol didžiausią laimėjimą leidęs laimėti lošimo automatas. To laimingojo vardas – Jonas Heywoodas, kuris gavo neįtikėtiną beveik 17,9 ml. EUR išmoką.

Kodėl šis žaidimas unikalus? Labiausiai jis unikalus dėl savo paprastumo ir aukso puodo. Jus akimirksniu įtrauks intuityvus dizainas, patrauklūs ir smagūs paveikslėliai. Šiuo metu „Mega Moolah“ turi įvairiausių grafinių šablonų, tačiau pradiniai „Mega Moolah“ būgnų paveikslėliai yra su Afrikos safario gyvūnais. Vizualiai patrauklius juokingus paveikslėlius papildo foninė muzika su tyrų garsais.

„Mega Moolah“ aukso puodas

Be abejo, vien tik faktas, kad „Mega Moolah“ atrodo patraukliai, nėra pagrindinė priežastis, kodėl automatu žaidžia milijonai lošėjų visame pasaulyje. Populiarumo raktas – genialiai sugeneruoti aukso puodai. Lošimo automatas siūlo ne vieną aukso puodą (kaip konkurentai), bet 4. Mažiausias aukso puodas vadinamas MINI (mažiausias), toliau eina MINOR (nedidelis, siūlantis tūkstančius eurų), MAJOR (didysis, siūlantis šimtus tūkstančių eurų) ir legendinis MEGA aukso puodas (siūlantis milijonus eurų). Galimybė laimėti didesnį aukso puodą priklauso nuo pradinio statymo.

Laimėjimo principas yra labai paprastas. Kaip ir visuose lošimo automatuose su didėjančiu aukso puodu, tam tikrą statymo procentinę dalį turite perkelti į bendrai naudojamą aukso puodą, kuris pradeda gana sparčiai didėti. Lošiant „Mega Moolah“, statymas gali svyruoti nuo 0,01 iki 6,25 EUR už žaidimą. Standartinio sukimo metu galima laimėti iki 225 000 monetų. O itin laukiami „Wild“ ir „Scatter“ simboliai padės jums tai padaryti. „Wild“ simbolis laimėjimo eilutėje pakeičia bet kurį simbolį. Jei eilutėje turite 2 ar daugiau liūtų, taip pat galite gauti 750 EUR premiją. „Scatter“ simbolis (vaizduojamas kaip beždžionė) siūlo iki 15 nemokamų sukimų, o visi šių sukimų laimėjimai dauginami iš trijų kaip premija.

Kaip matote, grožis – tai paprastumas. Jei prašytumėte apibūdinti „Mega Moolah“ vienu žodžiu, sakytume – PRAMOGA. Išbandykite patys ir mėgaukitės lošimo teikiamu jauduliu.

Gyvūnų lošimo automatai

Kiti „Microgaming“ lošimo automatai