Retro Reels Diamond Glitz

Retro Reels Diamond Glitz


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming
Kūrėjai: Microgaming
Tema: Retro – lošimo automatas deimantų tematika
Būgnai: 5 būgnai, 3 eilutės
Laiminčios linijos: 25
Grąža žaidėjui (RTP): 96,47%
Mobili versija: taip
Kitos žaidimo funkcijos: Wild simbolis, Scatter simbolis, nemokami sukimai, pakartotinis sukimas, premijinis žaidimas

Norime rekomenduoti puikų žaidimą tiems, kurie dievina retro stiliaus lošimo automatus. Tai tikras „delikatesas“ žaidėjams, kuriems jau seniai pabodę blizgūs, modernūs ir sudėtingi internetiniai lošimo automatai, kur ryškiai šviečiančios spalvos neleidžia aiškiai matyti to, kas iš tiesų yra svarbu.

Jei taip yra ir jūsų atveju, MICROGAMING kūrėjai jums gali pasiūlyti paprastą, bet įdomų internetinį lošimo automatą – Retro Reels Diamond Glitz. Jei jau esate bandę „Retro Reels Extreme Heat“ žaidimą, žinokite, kad šio žaidimo kontrolė yra panaši. Vienintelis skirtumas nuo minėto žaidimo: čia yra 25 laiminčios linijos, o ne 30. Abu lošimo automatai turi po 5 būgnus ir 3 eilutes.

Nemokamų sukimų sūkury

Tas pats pasakytina ir apie premijas, kurias galima laimėti sukant būgnus. Čia rasite tradicinį (laukinė korta), kuris gali pakeisti bet kokį laiminčioje linijoje trūkstamą simbolį. Jei išsuksite 3 ar daugiau laukinė korta), kuris gali pakeisti bet kokį laiminčioje linijoje trūkstamą simbolį. Jei išsuksite 3 ar daugiau „Scatter“ simbolių, prasidės premijinis žaidimas „Glittering Free Spin Bonus“, kuris pasiūlys nemokamų sukimų. Štai čia ir prasideda tikrosios linksmybės.

Už 3 „Scatter“ simbolius suteikiama 15 nemokamų sukimų, už 4 „Scatter“ - 20 nemokamų sukimų, o už 5 – net 25 nemokami sukimai. Dar viena premijinio žaidimo ypatybė: visi laimėjimai dvigubinami. Be to, premijiniame žaidime galite gauti dar daugiau nemokamų sukimų. Nuostabu, ar ne?

Vos nepamiršome paminėti dar vienos svarbios detalės. Išvydus kiekvieno sukimo rezultatą, tai dar nereiškia pabaigos, bet priešingai. Jūs visada turite galimybę pasinaudoti Respin funkcija, kuri už tam tikrą mokestį jums leidžia pasukti vieną konkretų būgną dar kartą, kad galėtumėte išsukti papildomą laiminčią liniją ar kombinaciją.

Ne tik privalumai, bet ir keletas trūkumų...

Kalbant apie „Retro Reels Diamond Glitz“ trūkumus, radome dvi sritis, kurias galima patobulinti. Jei žaisdami mėgstate klausytis akomponuojančios muzikos, šiek tiek nusivilsite. Muziką girdėsite tik sukantis būgnams. Tai palieka gana keistą ir nekokį įspūdį. Antrasis trūkumas yra tai, kad neįmanoma nustatyti automatinio žaidimo. Tai reiškia, kad jums teks daug kartų spaudinėti mygtuką rankiniu būdu.

„Retro Reels Diamond Glitz“ verta išbandyti nemokamai

Nepaisant šių dviejų nedidelių minusų, turime pripažinti, kad mums internetinis lošimo automatas „Retro Reels Diamond Glitz“ pasirodė gana patrauklus, todėl prie jo praleidome daugiau laiko, nei tikėjomės. Jei dar nebandėte šio žaidimo ir nenorite pralošti savo pinigų, rekomenduojame šį lošimo automatą pirmiausia išbandyti nemokamai. Tada galėsite nuspręsti, ar norėsite toliau bandyti savo laimę kuriame nors iš internetinių kazino, siūlančių retro stiliaus lošimo automatus. Sėkmės!

Retro stiliaus lošimo automatai

Kiti „Microgaming“ lošimo automatai