Retro Reels Extreme Heat

Retro Reels Extreme Heat


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming
Žaidimo tipas Vaizdo lošimo automatas
Vaizdo formatas 4:3
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 3 linijos, 30 lošimo linijų
Laimėjimo koeficientas 96,1 %
Minimalus statymas 0,01€
Maksimalus statymas 112,50 €
Didžiausi laimėjimai iš pagrindinio žaidimo 46 368,75 €
Didžiausias galimas laimėjimas, įskaitant premijinį žaidimą: 112 275 €
Kitos žaidimo ypatybės Nemokami sukimai, Wild simbolis, respin, respin funkcija, pakartotinis sukimas

Gerai, kai gyvenime netrūksta energijos, o jei jos visgi gaunate per mažai, tada bent trumpam prisėskite prie „Retro Reels Extreme Heat“ internetinio lošimo automato. Čia gausite tikrai gerą roko dozę, o nusišypsojus sėkmei – jūsų piniginė bus taip pat pamaloninta.

Retro stiliaus kavinėje skambantys hitai

„Retro Reels Extreme Heat“ yra internetinis lošimo automatas, kurio kūrėjai - žymieji „Microgaming“. Žaidimo pavadinime esantis žodis retro reiškia ne tik stilių. Nors šis lošimo automatas gana naujas, jis išsiskiria stilingais 80-ųjų vaizdais. Žaidimo grafika yra išskirtinė. Čia nerasite 3D stebuklų ar kitų detalių pertekliaus. Žaidime vyrauja rankomis piešti minimalistiniai vaizdai, kurie patiks dabartinių pastelinių spalvų nemėgstantiems žaidėjams.

Žaidime skamba 80-ųjų muzika ir senojo roko hitai, kurie dar ilgai skambės galvoje išjungus žaidimą. Norėtume susitikti su genijumi, nusprendusiu, kad šie hitai turi skambėti tik sukantis būgnams. Tiesą pasakius, mums šis jų sprendimas nesuprantamas.

Paprastos taisyklės ir šiek tiek staigmenų

Pakalbėję apie vaizdus, pereikime prie pačio žaidimo. „Retro Reels Extreme Heat“ yra 5 būgnų internetinis lošimo automatas su iki 30 laiminčių linijų. Linijų skaičiaus pasirinkimas visiškai priklauso tik nuo jūsų. Tikslas, kaip visada, yra tas pats: iš vienodų simbolių sudaryti laiminčią kombinaciją. Daugiau laimėsite, kai laiminčią kombinaciją sudarysite ant kuo daugiau būgnų.

Laiminčios simbolių kombinacijos išmokamos iš kairės į dešinę. Jei linijoje sudarysite daugiau laiminčių kombinacijų, visada bus skaičiuojama tik pati didžiausia. Jei laimėsite ant daugiau lošimo linijų, tuomet bus sumuojama laimėjimų vertė.

„Microgaming“ lošimo automatams skirtų žaidimų kūrėjai žino, kaip nustebinti įdomiu funkcionalumu. „Retro Reels Extreme Heat“ būtent tuo ir pasižymi. Jis turi specialią funkciją Respin. Kiekvieno sukimo pabaigoje ši funkcija leidžia dar kartą persukti pasirinktus būgnus už tam tikrą mokestį ir taip užpildyti trūkstamus simbolius laiminčioje kombinacijoje. Tik nuo jūsų priklauso, kiek būgnų norėsite pasukti dar kartą. Nors šis sukimas nėra nemokamas (tai nėra nemokamas sukimas), mes manome, kad ši funkcija verta dėmesio.

Džiuginančios klasikinės premijos

Kalbant apie premijas, „Retro Reels Extreme Heat“ internetinis lošimo automatas nieko neišsiskiria iš kitų vidutinių automatų. Žaidime rasite „Wild“ ir „Scatter“ simbolius. „Wild“ simbolis yra klasikinis džokeris (juokdarys),, galintis pakeisti trūkstamą simbolį laiminčioje linijoje ir taip užpildyti trūkstamą kombinaciją.

„Scatter“ simbolis, suteikiantis nemokamus sukimus, įneš šiek tiek azarto. Jei šis simbolis atsiras bet kur ant būgnų 3 kartus, tuomet gausite 10 nemokamų sukimų. Jei „Scatter“ atsiras 4 kartus, gausite 15 nemokamų sukimų, o jei 5 kartus – net 20 nemokamų sukimų. O geriausia yra tai, kad nemokamų sukimų metu visi jūsų laimėjimai bus padvigubinti.

Pirmiausia „Retro Reels Extreme Heat“ išbandykite nemokamai

Viską susumavę, galime pasakyti, kad mūsų verdiktas šio žaidimo atžvilgiu yra labai teigiamas. Mums patiko „Retro Reels Extreme Heat“. Jei muzika būtų grojusi viso žaidimo metu, o ne tik sukant būgnus, lošimo automatas būtų beveik tobulas. Išbandykite „„Retro Reels Extreme Heat“ nemokamai. Su šiuo žaidimu galite susipažinti neišleidę nė cento. O su juo gerai susipažinę ir atradę savo žaidimo techniką, žaidimą galėsite išbandyti su realiais pinigais. Linkime sėkmės.

Retro stiliaus lošimo automatai

Kiti „Microgaming“ lošimo automatai