Thunderstruck II

Thunderstruck II


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming
Kūrėjai: Microgaming
Tema: Lošimo automatai magijos ir mitologijos tema
Būgnai: 5 būgnai, 3 eilutės
Laiminčios linijos: 243
Grąža žaidėjui (RTP): 96,65%
Mobili versija Taip
Kitos žaidimo funkcijos: Wild simbolis, Scatter simbolis, nemokami sukimai, premijinis mini žaidimas, daugiklis

Kai 2004 m. „Microgaming“ išleido „Thunderstruck“, jis sužavėjo žaidėjus visame pasaulyje ir iškart tapo vienu populiariausių internetinių lošimo automatų. Šiaurės šalių mitologija ir patrauklios žaidimo funkcijos patraukė žaidėjų dėmesį tarptautiniu mastu. Galbūt jis jus taip pat buvo sužavėjęs.

„Thunderstruck II“

Galima spėti, kad „Microgaming“ kūrėjai turėjo tvirtą pagrindą, kai 2010 m. paskelbė kuriantys „Thunderstruck“ tęsinį. Turime pripažinti, kad ši bendrovė tikrai pralenkė pati save. Internetinį lošimo automatą, kuriame galite sutikti tokius personažus kaip Odiną, Lokį ir Torą, sudaro 5 būgnai, 3 linijos ir neįtikėtinas laiminčių linijų skaičius - net 243. Šis skaičius gerokai pralenkė savo pirmtaką, kuris siūlė „tik“ devynias laiminčias linijas.

Be savo įspūdingų garso efektų ir patrauklios grafikos, „Thunderstruck II“ mus taip pat sužavėjo daugybe premijinių funkcijų, kurios leidžia žaidėjams laimėti dar daugiau pinigų. Vien pats faktas, kad išsukę penkis žaidimo logotipus laimėsite x1000 savo pradinio statymo, įrodo, kad „Microgaming“ šiame žaidime bus tikrai dosnūs. Visi „ne raidiniai“ simboliai taip pat siūlo patrauklius laimėjimų koeficientus. Jie svyruoja nuo x250 iki x500 jūsų pradinio statymo. Tai tikrai nuostabu.

Įspūdingi „Thunderstruck II“ premijų žaidimai

Šį žaidimą papildo kiti puikūs premijiniai elementai. Be minėto logotipo simbolio (kuris taip pat veikia kaip pakaitos simbolis ir gali pakeisti trūkstamus simbolius laiminčiuose deriniuose) čia yra dar daug ką pamatyti. Be to, nepamirškite, kad visi laimėjimai, gauti panaudojant džokerį, yra dvigubinami.

„Scatter“ simbolį vaizduoja Toro kūjis. Jei jis ant būgnų pasirodys bent tris kartus 3, pateksite į „Great Hall of Spins“. Didesnis „Scatter“ simbolių skaičius reiškia didesnę premiją premijiniame žaidime. Galimi keturi papildomi premijų režimai, kurie padės greitai gauti puikių laimėjimų:

  • Valkirija – 10 nemokamų sukimų. Kiekvienas laimėjimas yra padauginamas iš 5.
  • Lokis – 15 nemokamų sukimų. Specialus „Wild Magic“ simbolis, kuris atsitiktinai pakeis kitus simbolius į „Wild Magic“, pradės atsiradinėti ant trečiojo būgno.
  • Odinas – 20 nemokamų sukimų. Kartais varna atsitiktinai pakeis atsitiktinį simbolį į „Wild“ su papildomu x2 arba x3 daugikliu.
  • Toras – 25 nemokami sukimai. Čia taip pat yra „Rolling Reels“ funkcija, kur iš eilės einantys laimėjimai padauginami iš 5.

Išbandykite „Thunderstruck II“ nemokamai

„Thunderstruck 2“ yra ne tik labai smagus žaidimas. Jame įdiegta daug premijinių funkcijų, todėl galima sugeneruoti tikrai milžiniškų laimėjimų. Žaidimo grafika ir garso efektai greitai „įtikino“ keletą valandų praleisti su „Thunderstruck II“. Jūs taip pat galite išbandyti žaidimą. Tiesą sakant, netgi visiškai nemokamai.

Lošimo automatai mitologijos tematika

Kiti „Microgaming“ lošimo automatai