Rocky

Rocky


„Grisio VIP Club“ vertinimas Playtech
Žaidimo tipas Vaizdo lošimo automatas
Vaizdo formatas 4:3
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 3 linijos, 25 lošimo linijos
Laimėjimo koeficientas 95.02 %
Minimalus statymas €0.01
Maksimalus statymas €25
Kitos žaidimo ypatybės wild cards, nemokami sukimai, premijiniai žaidimai, gamble funkcija, jackpot

Jei klausantis klasika tapusios dainos „Eye of Tiger“, jums nesišiaušia oda, nekyla noras šokti į ringą ir po 12 raundų grįžti pas savo juodaakę gyvenimo meilę, tuomet galite toliau neskaityti. Tačiau jei jūs augote aštuntajame ar devintajame dešimtmečiuose, mums sunku patikėti, kad Italijos eržilas iš Filadelfijos jus gali palikti abejingu. Galų gale, greičiausiai sekėte jo įspūdingą karjerą vaikystėje.

„Playtech“ žino, ko nori žaidėjai, o jų indėlis į vieną garsiausių Stallone filmų personažų (atsiprašome Rembo) tikrai atsipirks. Tačiau su lošimo automatais, turinčiais filmų licencijas, reiktų elgtis atsargiai. Reikia tikėtis, kad kūrėjai sąžiningai atsižvelgs į žaidimą, o lošimo automatas netaps eiliniu, su iš filmo paimtais vaizdais. Taigi, ką galime pasakyti apie šį lošimo automatą? Na, sakytume, kad jiems pavyko, bent jau iš dalies.

Tačiau tai dar nėra aiški pergalė, nes po kelių raundų rezultatas toli gražu nebuvo aiškus. Bet galų gale triumfavo Rokis, o mums patiko žaisti šį įdomų žaidimą. Bet jei norėtumėte palyginti šį žaidimą, tarkim, su „KONG“, tuomet „ROCKY“ vargiai pelnytų nugalėtojo vardą.

Lošimo automatas su nuostabia retro stiliaus atmosfera

Pradėkime nuo „ROCKY“ lošimo automato vaizdų aprašymo. „Playtech“ puikiai moka kurti gražius žaidimus, tačiau yra sukūrę keletą tokių, kurie pasižymi blankiais vaizdais. Laimei, „ROCKY“ galime priskirti pirmajai kategorijai. Nors vaizdai nėra labai modernūs, tačiau jie puikiai dera su aštuoniasdešimtųjų nostalgiška nuotaika. Reta, kai galima įžvelgti ką nors teigiamo vien žiūrint į atskirus simbolius, tačiau dizaineriai šiuo atveju tesugebėjo tik tiek sukurti. Čia sutiksite visus puikiai žinomus filmo personažus. Ko gero, čia trūksta tik vienintelio personažo – trenerio Mickey.

Mus taip pat maloniai nustebino, kad dizaineriai klasikinius 10,J,Q, K ir A simbolius pakeitė į R,O,C,K,Y. Dar vienas įdomus pokytis yra tai, kad vieno sukimo metu šią kombinaciją surinkus ant būgnų, jūs gausite papildomą prizą – jūsų pradinis statymas bus padaugintas iš 5.

Mus taip pat šiek tiek nustebino, kad žaidimui trūksta muzikos. Rokio tematiką atpažinsite žaidime, tačiau norėdami išgirsti muziką, turėsite spustelėti ant informacijos ikonos. Tačiau įžangoje minimas „Survivor“ hitas galbūt dar labiau patrauks jūsų dėmesį. Galiausiai tai nėra labai svarbu, nes kiti garsai susiję su filmu ir bokso aplinka. Mes pripažįstame, kad šis žaidimas mums pasirodė patrauklus, pavyzdžiui, vien dėl būgnų sukimo norint išgirsti, kaip Rokis daužo bokso kriaušę.

„Rocky“ lošimo automato premijiniai žaidimai yra verti dėmesio

Pereikime prie premijinių žaidimų. Prieš paklausiant, galime atsakyti, kad lošimo automatas siūlo premijinius žaidimus. Jau minėjome „ROCKY“ simbolį, tačiau dar nieko neužsiminėme apie „Wild“ ir „Scatter“ simbolius. „Wild“ simbolis, kurį vaizduoja pats Rokis, kaip visada, pakeičia bet kokį kitą simbolį, išskyrus „Scatter“ ir „Bonus“ simbolius bei raides ROCKY. Jei sugebėsite gauti 5 „Wild“ simbolius ant būgnų, laimėsite didįjį prizą - Jackpot.Jackpot.

„Scatter“ simbolį vaizduoja „Rocky, Italian Stallion“ simbolis. Jei sugebėsite tokių simbolių ant būgnų surinkti 3, 4 ar 5, iš karto gausite 15, 20 ar 25 nemokamus sukimus. Šių nemokamų sukimų metu jūs taip pat žaisite su 2x laimėjimą padauginančiu daugikliu. Be to, jei pavyks gauti dar 3 ar daugiau „Scatter“ simbolių sukant nemokamus sukimus, laimėsite 15 papildomų nemokamų sukimų.

Paskutinė speciali funkcija, kuri taip pat puikiai išpildyta – tiek grafiškai, tiek žaidimo atžvilgiu – premija (angl. Bonus). Norėdami ją gauti, turite surinkti „Bonus“ simbolius ant pirmojo ir penktojo būgnų vieno sukimo metu. Šiuos simbolius simbolizuoja bokso pirštinės. Jei jums pasiseks, būsite iš karto perkelti į bokso mačą. Pirma, pasirinksite priešininką iš trijų legendinių Rokio oponentų: Apollo Creed, Ivano Drago ir Clubber Lang. Po to stebėsite 12 raundų žaidimą, kurio, deja, niekaip negalėsite įtakoti. Jūs gausite laimėjimą Rokiui laimėjus raundą. Jei Rokiui pavyks įveikti savo priešininką anksčiau nei 12 raunde, bus laikoma, kad visus raundus, t.y. nuo 1 iki 12, laimėjo Rokis.

Taigi, ar verta žaisti „Rocky“?

Koks yra mūsų galutinis verdiktas? Ką gi, šis lošimo automatas dalinai sėkmingas. „Rocky“ yra įdomus lošimo automatas su maloniais retro stiliaus vaizdais, kurį tikrai verta išbandyti. Loškite „Rocky“ lošimo automatu nemokamai tiesiogiai mūsų svetainėje (nereikia registruotis). Sužinosite, ar šis žaidimas atgaivins malonius prisiminimus iš vaikystės taip, kaip atgaivino mums.

Lošimo automatai filmų tematika

Kiti „Playtech“ lošimo automatai