Marilyn Monroe

Marilyn Monroe


„Grisio VIP Club“ vertinimas Playtech
Žaidimo tipas Vaizdo lošimo automatas
Vaizdo formatas 4:3
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 3 linijos, nuo 1 iki 20 lošimo linijų
Laimėjimo tikimybė 97,18 %
Mažiausias statymas 0,20 €
Didžiausias statymas 1000 €
Žaidimo ypatybės Nemokami sukimai, Wild substitutions, sklaidos simboliai, scatter simboliai, daugikliai

Jau prabėgo daugiau nei 50 metų nuo Marilyn Monroe mirties, tačiau šios aktorės grožis ją padarė nemaria. Iš tikrųjų, ji yra žinoma visame pasaulyje, todėl „Playtech“ nusprendė Marilyn skirti lošimo automatą. Taigi, ar verta išbandyti internetinį lošimo automatą, kuris tarsi įamžina vieną žinomiausių ir sėkmingiausių moterų pasaulyje?

Trumpa versija: taip, verta. „Playtech“ lošimo automatas išreiškia kilnią pagarbą Marilyn ir leidžia jums praleisti bent keletą malonių akimirkų jos kompanijoje. Marilyn Monroe lošimo automatas yra paprastas ir neapkrautas funkcijomis, todėl malonu žaisti.

Bendrosios žaidimo taisyklės yra standartinės: 3 linijos, 5 būgnai ir 20 lošimo linijų. Dominuoja rožinė spalva, Marilyn nuotraukos ir retro stilius. Visa tai papildo Marilyn laikų muzika ir garsai, kurių po kelių minučių tikrai nenorėsite išjungti. Atmosfera jus greitai įtrauks, nes šis žaidimas tikrai labai malonus.

„Marilyn Monroe“ lošimo automato siūlomos premijos

Dar vienas dalykas, kuris jums tikrai patiks – tai dosnios premijos. Nors premijų įvairove šis lošimo automatas negali pasigirti, tačiau premijų stoką atstoja kokybė. Kaip ir daugelyje kitų „Playtech“ lošimų automatų, premijos yra susietos su „Wild“ ir „Scatter“ simboliais.

„Wild“ simbolį vaizduoja besišypsanti Marilyn. Kaip įprastai, šis simbolis pakeičia visus kitus simbolius (išskyrus „Scatter“ simbolį). Tačiau šis lošimo automatas turi kitą specialią funkciją, susietą su „Wild“ simboliu. Čia „Wild“ simbolis dažnai pasirodo dideliais kiekiais. Jei sugebėsite jį gauti ant visų būgnų, tuomet jūsų laimėjimas po simbolių pakeitimo bus padvigubintas.

Taip vadinama „Backstage“ premija yra dar geresnė. Norint ja pasinaudoti, ant būgnų turi atsirasti trys „Scatter“ simboliai. Kai tai įvyks, gausite 10 nemokamų sukimų su 2x daugikliu. Po to dar galėsite pasirinkti 2 iš 5 Marilyn paveiksliukų. Vienas iš jų jums suteikia galimybę gauti daugiau nemokamų sukimų, o kitas – padidina daugiklį.

Ir pagaliau, vyšnia ant torto. Jei sugebėsite gauti dar 3 „Scatter“ simbolius per nemokamų sukimų lošimą, papildomai gausite 35 nemokamus sukimus kartu su tuo metu turimu daugikliu. Nemokamų sukimų skaičius neribojamas, tad teoriškai juos galite gauti vėl ir vėl.

Išbandykite „Marilyn Monroe“ lošimo automatą nemokamai

Visų pirma, tai yra galimybė gauti daug nemokamų sukimų, kurie taip vilioja lošėjus prie „Marilyn Monroe“ lošimo automato. Jei norite pasimėgauti aktorės ir legendos prisilietimu, išbandykite „Marilyn Monroe“ lošimo automatą. Kiekvienas patikimas kazino, siūlantis lošimo automatus, juos taip pat leis išbandyti nemokamai. Tai leis jums apsispręsti, ar norite toliau žaisti, ar ne. Be abejonės, turėtumėte jį išbandyti.

Lošimo automatai filmų tematika

Kiti „Playtech“ lošimo automatai