The Mummy

The Mummy


„Grisio VIP Club“ vertinimas Playtech
Žaidimo tipas Kultinis lošimo automatas kino filmo „Mumija“ gerbėjams.
Vaizdo formatas 4:3
Būgnų tipas Besisukantys būgnai
Būgnai 5 būgnai, 25 laiminčios linijos (išmokėjimo linijos)
Laimėjimo koeficientas 96,8 %
Minimalus statymas 1,25 €
Maksimalus statymas 25 €
Kitos žaidimo ypatybės džokeris (wild), expanding joker (expanding wild), nemokami sukimai, super nemokami sukimai, specialūs premijos simboliai, laimintys daugikliai, scatter simboliai, priskirta premija

„Mumija“ tapo kultiniu filmu savo gerbėjams. Reikia pripažinti, kad net ir dabar, prabėgus 20 metų nuo originalaus filmo pasirodymo, mes negalime atsispirti jo žavesiui. Ne tik mes – šis filmas turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Tad nereikėtų stebėtis, kad „Playtech“ nusprendė investuoti į filmo licenciją ir ją pritaikyti viename iš savo lošimo automatų. Per daug nieko neatskleidžiant, galime pasakyti, kad šis jų žingsnis buvo teisingas.

Lošimo automatas „The Mummy“ jus nukels į pasaulį, kurį puikiai pažįstate iš filmo. Pagirtina yra tai, kad ši licencija yra visiškai užbaigta – skirtingai nei internetinis lošimo automatas „Gladiator“, šiame žaidime rasite visus svarbiausius personažus, daiktus ir scenas, kurie paimti ne tik iš filmo, bet ir jo tęsinio. Puikų bendrą patyrimą taip pat palaiko muzika, garsai ir, žinoma, vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuotos geriausios filmo scenos. Iš tiesų, galite pasiimti kukurūzų spragėsių ir tiesiog pasimėgauti puikiais nuotykiais, kuriuos rodo šis lošimo automatas.

„The Mummy“ premijų žaidimai

Žaidėjai, ieškantys daugybe detalių, premijų ir premijų žaidimais pasižyminčių lošimo automatų, be abejonės, galės mėgautis šiuo žaidimu. „The Mummy“ tikrai turi daug ką pasiūlyti savo žaidėjams.

Žinoma, žaidime rasite klasikinį „Wild“ simbolį, kurį vaizduoja Imhotep mumija. Šis simbolis gali pakeisti visus kitus simbolius, išskyrus premijas. Tačiau jis atsiranda tik ant 2, 3 ir 4 būgnų. Klasikinis „Scatter“ simbolis čia taip pat yra. Čia „Scatter“ simbolį vaizduoja žaidimo logotipas. Jei šis simbolis pasirodys mažiausiai 3 kartus, jūsų laimėjimai (iš „Scatter“ simbolio) bus padauginti iš viso jūsų statymo ir tuomet pridėti prie jūsų laimėjimų iš linijų.

Ir tai dar ne viskas. Be „Wild“ ir „Scatter“ simbolių šis lošimo automatas taip pat siūlo tikrai įspūdingas premijas, paįvairintas puikiais specialiais simboliais. Žaidžiant pirmą kartą, rasite tik vieną specialų žaidimą. Jis vadinasi „Lost City Adventure“ premija. Ten būsite nugabentas į prarastą Hamunaptra miestą, kuriame laipsniškai atidarinėsite lobių dėžes, kuriose rasite greitų pinigų ir ypatingų pasiūlymų. Jas atidarinėsite iki kol atversite dėžę su „Collect“ ženklu, kuris reiškia premijos žaidimo pabaigą. Tačiau jūs visada gausite dar vieną papildomą specialią premiją (simbolį), kurią galėsite kaupti vėliau sukdami būgnus. Jei jau surinkote keletą specialių simbolių, galite laisvai pasirinkti vieną iš jų. Tačiau tik vienas iš jų gali būti aktyvus vienu metu.

Specialios „The Mummy“ premijos

Scorpion Scatter – skorpionų karaliaus simbolis veikia kaip „Scatter“ simbolis.

Expanding Mummy – mumiją vaizduojantis „Wild“ simbolis, kuris išsiplečia vertikaliai per tris eilutes, padidina jūsų laimėjimo galimybes.

Scarab attack – jei surinksite „Wild“ simbolius ant 3 būgnų, tuomet ant 2 ir 4 būgnų atsitiktinai iškris 2 papildomi „Wild“ simboliai.

Collapsing reels – visi simboliai laiminčioje kombinacijoje sprogsta. Tuomet atsiranda erdvė, į kurią sukrenta virš jų esantys simboliai, bei yra pridedami nauji simboliai. Tai, žinoma, gali padėti gauti naujų laiminčių derinių. Nauji laimintys simboliai taip pat sprogsta, o šis procesas kartojasi iki kol iškrenta paskutinė laiminti kombinacija.

Mummy power – 1, 2 ar 3 „Wild“ simboliai laiminčioje kombinacijoje padaugins jūsų laimėjimus 3, 6 ar 9 kartus.

Mummy respin – laukinio mumijos simbolio atsiradimas ant bet kurio iš būgnų sustabdo tą būgną. Žaidėjas gauna nemokamų pakartotinių sukimų, kuriais galės naudotis iki kol iškris bet koks laimėjimas.

„Lost City“ premijos žaidimas siūlo ne tik šiuos šešis specialius simbolius, bet ir galimybę gauti dvi papildomas ilgalaikes premijas.

Pirmoji premija – „Free Games“ (liet. nemokami žaidimai). Ši premija aktyvuojama, kai „Free Games“ simbolis atsiranda ant bet kurio iš 1, 3 ar 5 būgnų. Tuomet žaidėjui suteikiami 5 nemokami sukimai + 1 super sukimas.

Antra nuolatinė premija yra taip pat įkvėpta filmo - „Mummy Hunt“. Norėdami aktyvuoti šią premiją, turite gauti „Mummy Hunt“ simbolius ant 1 ir 5 būgnų. Jums teks medžioti mumijas. Svarbiausias sprendimas, kurį jums reikės priimti – tai pasirinkti kelią tam tikrose sankryžose. Vienas kelias veda į mirtį, o kitas – prie mumijos, kurią jums reikia nužudyti. Iš viso galite nugalėti iki 10 mumijų. Tačiau saugokitės, nes jei pasirinksite mirties kelią, jus iš pasalų užpuls mumijos, o premijos žaidimas bus baigtas.

Išbandykite lošimo automatą „Mummy“ nemokamai

Pats aprašymas pasufleruoja, kad jums neteks nuobodžiauti žaidžiant „Mummy“ lošimo automatu. Patikėkite mumis, šis žaidimas gali labai greitai įtraukti, todėl galite prarasti laiko nuovoką. Bet jei manote, kad žaidimas yra gana sudėtingas, galite pradėti išbandydami „Mummy“ nemokamai ir tik tuomet nuspręsti, ar jums patinka šis žaidimas, ar ne. Mes norime kirsti lažybų, kad atsakymas bus teigiamas.

Lošimo automatai filmų tematika

Kiti „Playtech“ lošimo automatai